ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אביב אלוש: "ממליץ בחום לקרוא עצות של רבי נחמן מברסלב"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אביב אלוש: "ממליץ בחום לקרוא עצות של רבי נחמן מברסלב"
יחזור בתשובה? השחקן אביב אלוש

זה לא שאנו זקוקים לחיזוק בעניין מאנשים שאינם שומרי תורה ומצוות, אבל בכל זאת, אמירה כזו משחקן ישראלי מפורסם יכולה לקרב יהודים נוספים לעצותיו ולדרכו של הרבי הקדוש

י"ח בכסליו תשע"ה, 10/12/2014


בשנים האחרונות מחלחלת ההבנה במיינסטרים הישראלי עד כמה גדול כוחו של רבי נחמן מברסלב וכמה חשובות ונכונות עצותיו הקדושות ודרכו המיוחדת שמעודדת כל אדם ומראה לו קרבת אלוקים. ההבנה הזו, שלא הייתה קיימת בעבר, התאפשרה בעיקר בזכות פעילות אדירה בעשרות השנים האחרונות של הפצת ספרי ברסלב ברחבי הארץ והעולם.

זו הסיבה שהאמירה של השחקן הישראלי המפורסם אביב אלוש שפורסמה היום בשבועון חילוני שסוקר את עולם הבידור והטלוויזיה, אינה נחשבת לנדירה במיוחד בימים אלו. אך למרות זאת כל גילוי שכזה מוסיף לציבור הישראלי את ההבנה כי האוצרות האמיתיים נמצאים דווקא בחסידות ברסלב.

אלוש, שאינו שומר תורה ומצוות, סיפר בראיון כי הוא לומד את תורתו של רבי נחמן מברסלב ונהנה ממנה מאוד. "אני ממליץ בחום לקנות את הספר של רבי נחמן, מתנה לאנשים שאתה אוהב" אמר השחקן. "אני כל הזמן מרפרש בספר, ו־טאק! נופל על פתגם שמשנה לי את היום".

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:ברסלב זה לכולם:
האחים אגמי שרים רבי נחמן

ברסלבר חדש?
גם פבלו רוזנברג מתבודד

צפו: השחקן גולן אזולאי
אצל רבי נחמן מאומן

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup