ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש: ספרים מצויירים על מוהרא"ש הקדוש
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש: ספרים מצויירים על מוהרא"ש הקדוש

הסופר ר' אברהם אוחיון מגיש סדרה חדשה לילדים עם סיפורים ממסכת חייו המופלאה של הצדיק מיבנאל זי"ע, וממליץ: "הספרים הללו מיועדים לכלל ישראל"

ד' בשבט תשע"ו, 14/01/2016 | 14:39שניים מהספרים החדשים שבסדרה (עיבוד: ברסלב סיטי)

שנה חלפה מאז פטירתו של מורינו ורבינו הגאון הקדוש מוהרא"ש, הצדיק מיבנאל זי"ע, עמוד האש אשר לפני המחנה. חלל עצום נפער עם עלייתו של הצדיק לגנזי מרומים. אבל כבד ירד, לא רק על הקהילות הקדושות שהוקמו בניו יורק, ביבנאל עיר ברסלב ובשאר ערי הארץ, כי אם על העולם היהודי כולו.

מאות האלפים שזכו להתחזק מקונטרסי השמחה והאמונה, הרבבות שזכו לעלות ולהתברך, וכלל ישראל שהימצאותו של לפיד תבערת עבודת הבורא בקרבם – האירה באור אחר את חייהם. כולם מצאו את עצמם אבלים וכאובים בפטירתו של הצדיק.

ר' אברהם אוחיון, תושב ירושלים וסופר מפורסם הכותב על גדולי ישראל, מספר: "אני באופן אישי חוויתי את הסתלקותו של הצדיק מיבנאל בכאב עצום. עוד מהדהדת באוזניי ברכתו החמה והטהורה, שאזכה להפיץ אור תורה בעולם. מגלה אני את ליבי, כי ראוי הוא הצדיק לתלות בברכתו זו את הצלחתי בהוצאת ספריי לאור".

"משום כך, אך מתבקש היה זה מצידי, להנציח את דמותו של הצדיק מיבנאל בכמה כרכים גדושים סיפורים מופלאים, מעבודת ה' של אותו צדיק, מהשגותיו הגבוהות באהבת ישראל יוקדת, בעצה ובברכה, בתפילה טהורה, בלימוד תורה בשקידה אין קץ".

הסופר מוסיף כי "הספרים הללו מיועדים לכלל ישראל, ולא בכדי, שכן, הצדיק מיבנאל לא ביקש להקים לו 'חצר', או ממלכת חסידים. הצדיק מיבנאל אהב כל יהודי ויהודי, כאילו היה בנו יחידו. הצדיק מיבנאל רומם יהודים מכל הזרמים והגוונים והיה הוא גם בבחינת 'מאשפות ירים אביון!' באהבתו דאג לרומם ולנשא גם יהודים שמצאו עצמם בשפל המדרגה, עד שהפכם לבני תורה מובהקים, בני עלייה של ממש".

בסדרת ספריו החדשים הנקראת 'הצדיק מיבנאל' מגיש הרב אוחיון ארבעה חלקים מפוארים שבכל אחד מהם עשרים וחמישה סיפורים נפלאים על מוהרא"ש זי"ע מלווים בציורים מרשימים. הציורים בספר פרי ידיו של האמן אבישי חן, ציור העטיפה: תמר צייטלין.

את הסדרה החדשה ניתן לרכוש בכל חנויות הספרים המובחרות.

הזמנות ומשלוחים: 054-22-87-882

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:הכניסו ברכה לביתכם:
מהדורת פאר של ה"אשר בנחל"

סיפורי מופת על מוהרא"ש
בספר חדש שיצא לאור

'ברסלב סיטי' מגיש סיפורי
ניסים וישועות של הצדיק מיבנאל


1 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup