ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה

אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה, כך עולה מדו"ח חדש שהתפרסם על ידי מנהלת שירות הגבולות של אוקראינה - סיפוח האי קרים והלחימה במזרח המדינה הובילה לירידה של 50% בכניסת תיירים לתחומה של אוקראינה - העיר אומן מטפסת ומובילה בתיירות הנכנסת למדינה בזכות חסידי ברסלב ורבבות הנוסעים לאומן

ד' באדר תשע"ז, 02/03/2017 | 22:50 | אומן שלוםהתיקון הכללי העולמי

הפעם זה רשמי, אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה כך עולה מדו"ח חדש המסכם את שנת 2016  שהתפרסם על ידי מנהלת שירות הגבולות של אוקראינה. על פי הדו"ח, עד שנת 2015 הערים הפופולריות ביותר באוקראינה בהן ביקרו התיירים הזרים היו העיר  קייב, לבוב, אודסה, ואזור הקרפטים.

לאחר סיפוח חצי האי קרים והלחימה במזרח המדינה החלה ירידה הדרגתית של כניסת הזרים למדינה, מדובר בירידה משמעותית של 50% בכניסת תיירים לתחומה של אוקראינה. בשנה שעברה שנת 2016 החלה עלייה משמעותית בכניסת התיירים לאוקראינה, בדו"ח שהתפרסם על ידי מנהלת שירות הגבולות של אוקראינה מתפרסמים נתונים מעניינים המצביעים על כך כי הרוב המכריע של התיירים המבקרים בבירה האוקראינית, הגיעו גם מישראל, בנוסף,  אזור צ'רקסי שהעיר אומן נמצא בתחומו אירח את כמות התיירים הגדולה במדינה  - העיר אומן מטפסת ומובילה בתיירות הנכנסת לאוקראינה בזכות חסידי ברסלב ורבבות הנוסעים לאומן.

הנתונים הללו מצביעים על חשיבותה של העיר אומן הנמצאת כיום במקום הראשון בתיירות הנכנסת באוקראינה. קברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן מושך אליו רבבות יהודים מכל העולם, מגמת העלייה לרגל צפויה לגדול ולצמוח גם בשנים הבאות, קרבניטי המדינה צריכים להתייחס לנתוני הדו"ח שפורסם על ידם.

נכון להיום, אומן מנוהלת על ידי ראש עיר וחברי מועצה שאינם מבינים בחשיבותה של התיירות הנכנסת לתחומם, התיירים המבקרים במדינה מכניסים כסף רב לקופת המדינה, העיר אומן נהנית מביקורם של התיירים המכניסים עבודה וכסף לתושבי העיר המקומיים. כמקובל בעולם, עיר מתויירת אמורה לקבל תקציבים ומשאבים מיוחדים לשיפור תשתיות העיר בכדי למשוך אליה את התיירים הרבים.

במקום להשקיע את המשאבים הדרושים לשיפור האזור, ראש העיר אומן עסוק בלהתנכל לרבבות התיירים היהודים המבקרים בעירו, מאז בחירתו לראשות העיר עסוק ראש העיר בהרס מבנים ציבוריים, ומונע את שיפור התשתיות באזור, מצב זה חייב לקבל תשומת לב מיוחדת, מתפקידם של קברניטי המדינה להתייחס לנושא זה.


» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושא זה:


הסרטון שיגרום לכם לקנות כרטיס לאומן גם משיח צדקנו יבוא אל ציון רבינו
מראות אומן תשעז

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup