ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - איך מעלימים שבר בגולגולת? לא מה שחשבתם
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
איך מעלימים שבר בגולגולת? לא מה שחשבתם
שבר בגולגולת? כבר לא

לפחות במקרה של יוסף חיים מהדרום, הפתרון היה פשוט מאוד - ברכה מהצדיק מיבנאל וקביעה שהגיעה כבר למחרת מהרופא: "זה הזוי, אבל השבר בגולגולת התאחה לגמרי"

ט"ז אב תשע"ד, 12/08/2014


קוראים לי יוסף חיים עמר ואני גר בדרום הארץ. ראיתי שמפרסמים כאן באתר סיפורי ניסים שעשה הצדיק מיבנאל ורציתי לשתף אתכם בישועה האישית שלי.

כשבני הקטן היה בן שנתיים, הוא נפל בגינה באמצע משחק וקיבל חבטה חזקה בראש. הבדיקות הרפואיות שערכנו לו מיד בבית החולים הצביעו על כך שהילד סובל משבר רציני בגולגולת, מה שהחמיר את המצב הייתה העובדה שהשבר היה קרוב מאוד למוח.

להסתכל על הראש שלו היה מפחיד. חצי ראש היה קשה מאוד בגלל עצם הגולגולת, והחצי השני היה רך כמו ספוג כתוצאה מהחבטה. הרכות של הראש בצד הזה הייתה ממש כמו להכניס את היד בכוס מים. מחריד ביותר.

הכנסנו את הילד לסדרת בדיקות מקיפות וטיפולים שונים אצל רופאים מומחים והתפללנו לישועה.

באותו זמן היה מאושפז הדוד שלי הרב אבנר עמר בבית החולים בגלל שושנה ברגל. הדוד הוא אדם חשוב שעזר הרבה לקהילתו של הצדיק מיבנאל וזוכה להכרת טובה גדולה בשל כך. כמה ימים אחרי האישפוז הוא שוחרר לביתו ושם הוא הונחה לשכב ולנוח, להפתעתו ולהפתעתנו הגיע הצדיק מיבנאל עד לביתו בדרום הרחוק כדי לקיים מצוות ביקור חולים.

ניצלתי את ההזדמנות היקרה הזו והבאתי את הבן הקטן שלי כדי שיקבל את ברכתו של הצדיק להחלמה מהירה. הצדיק ליטף אותו בראשו ובירך אותו. אחרי כדקה פנה אליי הצדיק ואמר: "המוח בסדר, אין לו כלום".

למחרת בבוקר היינו שוב צריכים לקחת את הילד לבדיקה שגרתית שנקבעה לו מראש, הרופא בדק ובדק ואז פנה אלינו בהפתעה גמורה: "אין לילד כלום, השבר בגולגולת התאחה לגמרי". הוא עיין שוב בתיק הרפואי, ביקש שנשב על ידו בשולחן ואמר: "מה שאני יגיד לכם עכשיו נשמע הזוי לגמרי ביחס למקרה שבו הבן שלכם היה, אבל כבר ממחר באופן עקרוני הוא כבר יכול לחזור לגן הילדים כרגיל. הוא בריא לגמרי".

כמה ימים לאחר מכן הגענו שוב לבדיקות חוזרות, הכל יצא תקין לגמרי חסדי ה'. אשרינו שזכינו להיות מקורבים אל הצדיק מיבנאל, אשרינו ברוחניות ואשרינו בגשמיות.

דן כהן השתתף בהכנת הכתבה.

» לסיפורים ומאמרים נוספים

» לשליחת סיפור אישי למערכת


עוד בנושא זה:

לא הקשבתי בקול הצדיק ומאז
בני חולה. מה עליי לעשות?

סוחף עד דמעות: כך הפכתי
אמא לשלישייה כנגד כל הסיכויים

מדהים: מוהרא"ש התחייב
והגידול הסרטני נעלם

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup