ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - "אתם לא יודעים מה עושים הקונטרסים האלו"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
"אתם לא יודעים מה עושים הקונטרסים האלו"
מחזקים ומעודדים. (למצולם אין קשר לסיפור)

"למרות ששומעים הרבה סיפורים כאלו חשוב לי לספר את זה, שמפיצים נוספים וכל עם ישראל ידעו את גודל הזכות של הפצת אורו הגדול של רבינו נחמן מברסלב לכלל עם ישראל" • סיפור החיזוק של אחד המפיצים

כ"ט אייר תשע"ג, 09/05/2013


אחד המפיצים מספר: "באחד הימים שזכיתי להפיץ את הקונטרסים הנפלאים של הצדיק בצומת בעיר אשדוד, קיבלתי חיזוק נפלא ואני מרגיש צורך לספרו כדי לחזק מפיצים נוספים".

"עמדתי שעות רבות בשמש וחילקתי את הקונטרסים הנפלאים. לאחר זמן רב התחלתי לחוש בעייפות - פיזית ונפשית... אמרתי לעצמי: 'מה אני עושה בשמש היוקדת הזאת? האם באמת יהודים מתחזקים מהקונטרסים או שמא כל יגיעי לריק?', וכך עמדתי והתפללתי לפני בורא עולם: 'אבא יקר, תראה לי סימן שיוצאים דברים טובים מההפצה שלי'".

"זמן קצר חלף והנה עובר על ידי יהודי, ללא כיפה, ואומר לי: 'תביא לי קונטרס, תביא לי קונטרס, אתם לא יודעים מה עושים הקונטרסים האלו! כמה הם מחזקים ומעודדים!', וממשיך לספר לי: 'לפני מספר שנים הייתי בצומת ליד העיר יבנה וקיבלתי קונטרס כזה, זה ממש החיה אותי, והתחלתי להתחזק. אל תראה אותי ככה שאני בלי כיפה, אני מניח תפילין בכל יום, שומר שבת, ולאט-לאט הולך ומתחזק יותר ויותר. היה חשוב לי לומר לך את זה שתדע כמה אתם מחזקים ומעודדים את עם ישראל'. סיים היהודי את סיפורו ולאחר שלקח קונטרס וזכה במצוות צדקה המשיך בדרכו".

"למרות ששומעים הרבה סיפורים כאלו, באותו רגע זה היה עבורי חיזוק עצום, הרי לפני מספר דקות ביקשתי מהקדוש-ברוך-הוא שיראה לי סימן, והנה הסימן לא אחר לבוא... חשוב לי לספר את זה שמפיצים נוספים וכל עם ישראל ידעו את גודל הזכות של הפצת אורו הגדול של רבינו נחמן מברסלב לכלל עם ישראל".

לעוד סיפורי הפצה

לשליחת סיפור למערכת

 

עוד בנושא זה:

מחופי אילת
בחזרה לבית המדרש
הרבי מחב"ד:
מחסידי ברסלב תלמדו הפצה
איך מתגברים על הבושה
ויוצאים להפיץ?

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup