ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בחורי ישיבת "דמשק אליעזר" בברכת פרידה ודברי חיזוק
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בחורי ישיבת "דמשק אליעזר" בברכת פרידה ודברי חיזוק

לפני יציאתו של הצדיק לארה"ב, ביקש לומר כמה מילות חיזוק לבחורי הישיבה לחוזרים בתשובה ביבנאל • "תתחזקו ביחד ותשמרו על הסדרים - אז תצליחו מאוד"

כ"ה אב תשע"ב, 13/08/2012


זמן קצר לפני יציאתו של הצדיק לנמל התעופה בדרכו למעונו בבורו פארק שבניו-יורק, נכנסו אל הקודש פנימה בחורי הישיבה לחוזרים בתשובה "דמשק אליעזר".

הבחורים הלומדים בישיבה, זכו לחזור בתשובה ולהכנס לעולמה של תורה, ברובם הגדול בזכות ספריו של הצדיק שהגיעו אליהם וחיזקו ואימצו את רצונם להתקרב אל הקדושה.

בדבריו חיזק כ"ק מוהרא"ש שליט"א את הבחורים: "תתחזקו ביחד ותעזרו אחד לשני. בישיבה צריכים להקפיד מאוד על הסדרים, כי בחור שיש לו סדר, הוא יצליח הן בישיבה והן לאחר מכן בביתו כשיתחתן. עליכם להקפיד בכבוד ראשי הישיבה, ולהיות מאוחדים יחד, הן בעבודת ה' והן בין איש לרעהו - ואז תצליחו מאוד ותזכו להיות הכי מאושרים בחייכם".

הבחורים הנרגשים האזינו בצמא לדברים, ושמחו על הזכות שנפלה בחלקם להכנס ולקבל הדרכה אישית מפי הצדיק.

לסיום, חיזק הצדיק את ידיהם של ראשי הישיבה הרה"ג ר' בנימין מנו והרה"ג ר' מאיר דניאל העוסקים במלאכת הקודש להחדיר בבחורים תורה ויראת שמיים על פי דרכו הנפלאה של רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זי"ע.

"הכניסו את עצמכם בלימוד התורה הקדושה, כי אין טוב ממנה"
ראשי הישיבה בקודש פנימה

עוד בנושא זה:

שיעור נפלא לבחורי ישיבת
"דמשק אליעזר"
ישיבה לבעלי תשובה
"דמשק אליעזר"
שיחות מוהרא"ש
חשק התורה - איך זוכים לזה?
 

1 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup