ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - ביבנאל מתכוננים לחלוקה הגדולה לכבוד פסח
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
ביבנאל מתכוננים לחלוקה הגדולה לכבוד פסח
  
מכינים את ארגזי ה"קמחא דפסחא"

מבצע "קמחא דפסחא" תשע"ב ביבנאל בעיצומו • למעלה מ-400 ארגזים מלאים בכל טוב יחולקו • כ"ק מוהרא"ש שליט"א הביע את רצונו שכל משפחה תחגוג את הסדר עם הרחבת הדעת ולב שמח • צפו בהכנות לחלוקה

י' ניסן תשע"ב, 02/04/2012


כמידי שנה, גם השנה תתקיים ביבנאל עיר ברסלב חלוקה גדולה של מצרכים לכבוד חג הפסח. בימים האחרונים עמלים עסקני הקהילה, יחד עם קבוצת בחורים וילדים צעירים מתלמוד התורה, לארגן את החבילות הגדולות שכל משפחה מחסידי ברסלב ביבנאל תקבל.

על פי הוראת כ"ק מוהרא"ש שליט"א, כמות המצרכים שתחולק השנה עולה בהרבה משנים קודמות. לא פחות מ-60 מצרכים יקבלו כל משפחה, על מנת שיוכלו לקבל את חג הפסח מתוך שמחה ושפע גדול.

מנכ"ל משרד הקהילה ר' אבי עמר דיבר עם כתב "ברסלב סיטי" במהלך ההכנות, ואמר כי "כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א ציווה לחלק השנה למעלה מארבע מאות סלים מלאים במצרכי מזון לתושבי יבנאל, עופות בשר ודגים וכל מעדנים לכבוד החג, על מנת שהמשפחות יוכלו לעשות את חג הפסח ברווח ולא בצמצום, בכבוד וללא שום חיסרון. יש לנו בחלוקה השנה כלים חד פעמיים, תבלינים ושתייה ומיץ ענבים ועוד הרבה דברים טובים, על מנת שלא יחסר דבר.

החלוקה של ה"קמחא דפסחא" תערך מחר (שלישי) ביבנאל.

 
 
 
 

עוד בנושא זה:

מבצע הדפסה והפצה
50,000 הגדות לפסח
אביב הגיע, פסח בא:
כך חוגגים הילדים הקטנים
ההכנות לקמחא דפסחא
בשנה שעברה

4 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup