ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - ביקורם של החיילים האוקראינים בציון רבינו
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
ביקורם של החיילים האוקראינים בציון רבינו

תופעת ביקורם של החיילים האוקראינים בציון רבינו הק' נמשכת: קבוצת חיילים אוקראינים תושבי העיר אומן הגיעו אמש (חמישי) לציון רבי נחמן מברסלב זיע"א בכדי לשאת תפילה לפני יציאתם לקרב המתנהל בגבול המדינה בעיר דנייצק • צפו בתמונות

כ"ו באדר תשע"ז, 24/03/2017 | 17:30 | אומן שלום


ביקור חיילים אוקראינים בציון רבי נחמן מברסלב באומן ( צילום - אומן שלום)

כמו שהתפרסם בכמה הזדמנויות על התופעה המתרחבת של ביקור חיילים אוקראינים בציון רבי נחמן מברסלב באומן, בתחילה, ביקורם של החיילים העלה תהיות רבות לגבי ביקורם של החיילים הגויים במקום המקודש לעם היהודי, את התשובות קיבלנו ממפקדם של החיילים הממשיך להביא את חייליו לעיתים תכופות ונישנות - דבר שהפך לשיגרה קבועה. 

כזכור, במהלך ימי חג הסוכות ביקרו קצינים בכירים עם חייליהם בציון רבי נחמן מברסלב. מפקד החיילים שאירגן את הביקור סיפר מה מביא אותו ואת חייליו לבקר בציונו של רבי נחמן מברסלב, רגע לפני יציאתם לקרב המתנהל בגבול המדינה בעיר דנייצק. 

המפקד שיזם את הביקור סיפר בזמנו כי חייליו הם ילידי עיירת אומן וסביבותיה ולמרות זאת, את השמועה אודות גדולת קברו של רבי נחמן מברסלב המסוגל לישועות הם קיבלו דווקא בחזית הלחימה בדנייצק. 

המפקד סיפר עוד כי "אחד הקצינים הבכירים המשרת בגבול המדינה הינו יהודי! וכשנודע לו כי אנו באים מאומן החל לספר לנו אודות גדולתו של הצדיק רבי נחמן ועל מקום קבורתו הנמצא בעירנו שהתפרסם כמוקד הישועות אליו מגיעים המונים מכל רחבי העולם. 

אנחנו שנולדנו באומן לא היינו מודעים עד כה לגדולתו של הצדיק הקבור בעיר מגורנו". "הגענו לבקש מרבי נחמן שיעזור לנו לנצח בקרב מול אוייבינו" סיים המפקד.

צילום: אומן שלום.


» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושא זה:


הסרטון שיגרום לכם לקנות כרטיס לאומן גם משיח צדקנו יבוא אל ציון רבינו
מראות אומן תשעז

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup