ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בבית הדפוס של ברסלב בארה"ב שוברים שיא: 100,000 ספרים!
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בבית הדפוס של ברסלב בארה"ב שוברים שיא: 100,000 ספרים!
"יפוצו מעיינותיך חוצה!"

בימים אלו חוגגים בבית הדפוס של קרן הדפסה "היכל הקודש" בוויליאמסבורג את הדפסתם של למעלה מ-100,000 ספרים וקונטרסים מאז הקמתו של בית הדפוס • צפו בוידאו מהפעילות היומיומית במקום

י"ב חשוון תשע"ג, 28/10/2012


שביעות רצון וסיפוק רב בקרב חסידי ברסלב תלמידי "היכל הקודש" בעולם כולו בעקבות הבשורה המגיעה מבית הדפוס של קרן הדפסה "היכל הקודש" בוויליאמסבורג שבארצות הברית על כך שעד כה יצאו ממכבש הדפוס למעלה ממאה אלף ספרים וקונטרסים מתורתו של רבינו הקדוש הנחל נובע מקור חכמה זי"ע.

בבית הדפוס מודפסים ספריו של כ"ק מוהרא"ש שליט"א בלשון הקודש, וכן ספרים באידיש היוצאים לאור לראשונה: אשר בנחל באידיש - מכתבים חדשים שנכתבו על ידי כ"ק מוהרא"ש שליט"א בשנים האחרונות, עד היום הודפסו למעלה מ-500 מכתבים בעשרים ושישה כרכים. קונטרסים באידיש - השיעורים השבועיים שנמסרים בליל שישי מדי שבוע בבית המדרש בבורו פארק עוברים עיבוד קל ומודפסים בפורמט קונטרס. ועוד ספרים רבים.

בית הדפוס שהוקם בקיץ תשע"א בהוראתו של כ"ק מוהרא"ש שליט"א, עובד מסביב לשעון על מנת להדפיס כמה שיותר מהאוצרות הקדושים שמופצים בכל רחבי ארה"ב, במטרה לזכות את כלל ישראל לטעום מאורו הגדול של רבנו הקדוש.

כ"ק מוהרא"ש שליט"א מעודד ומחזק פעמים רבות את עובדי בית הדפוס, ואף הגיע לכמה ביקורים במקום. באחד המכתבים לעוסקים במלאכת הקודש כתב: "אין אתם יכולים לתאר את גודל הזכות שיש לכם בזה שאתם מדפיסים את ספרי רביז"ל, אשר הזכות הזה עולה על כל הזכויות, כי כך אמרו חכמינו הקדושים (אבות פרק ה') כל המזכה את הרבים אין חטא בא על ידו. ופירוש הפשוט שלא ידבק בו שום חטא, כי אי אפשר לתאר ולשער את גודל הזכות של זה שמזכה את הרבים ומקרבם אליו יתברך. אשריכם ואשרי חלקיכם שאתם עוסקים בעבודה הקדושה הזו, ובזכות זה יהיה לכם שפע גדול מאוד".

כ"ק מוהרא"ש שליט"א באחד מביקוריו בבית הדפוס
מראה חלק מבית הדפוס
הדפים מודפסים לקראת הפיכתם לספרי קודש
אחת מהמכונות בפעולה
מכונה נוספת בבית הדפוס

עוד בנושא זה:

כל הפרטים על קהילת
חסידי ברסלב בוויליאמסבורג

הגשמת חלום: בית דפוס
לספרי רבינו נפתח בוויליאמסבורג

מבצע הדפסה והפצה:
50,000 הגדות לפסח

2 תגובות

    • 2.
    • מאת: אליאור
      איזו שמחה, תמשיכו כך!
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup