ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בעוד כחודש יחול יום ההילולה השלישי של כ"ק מוהרא"ש זי"ע
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בעוד כחודש יחול יום ההילולה השלישי של כ"ק מוהרא"ש זי"ע

רבבות בני אדם צפויים לעלות ביום ההילולה אל ציונו של כ"ק מוהרא"ש הצדיק מיבנאל זי"ע אשר הבטיח לפעול ישועה לכל מי שיבוא להתפלל וללמוד בציונו הקדוש. בפרט לרווקים ולרווקות

י"ז בטבת תשע"ח, 04/01/2018 | 12:45מוקד הישועות. ציון מוהרא"ש ביבנאל

בעוד כחודש ימים יחול יום ההילולה השלישי של מוהרא"ש הצדיק מיבנאל זיע"א, אשר קברו הפך למוקד עליה לרגל מאז פטירתו לפני 3 שנים.

יום ההילולה יתקיים בתאריך י"ז בשבט (02.02.2018 למניינם) והעליה ההמונית לציון הקדוש ביבנאל תחל מיום חמישי בצהריים. פרטים על כך יתפרסמו בהמשך.

מאז פטירתו של הצדיק שהתרחשה בתאריך י"ז בשבט תשע"ה, לפני 3 שנים, הספיקו רבבות בני אדם לפקוד את קברו השוכן במעלה הר יבנאל ולזכות לישועות גדולות בכל העניינים ובפרט בענייני זיווגים.

בצוואתו הבטיח הצדיק מיבנאל: "לא אנוח ולא אשקוט עד שיהיה למי שבא לקברי להתפלל וללמוד ישועה שלימה מן השמים. ובפרט בחור ובחורה שצריכים למצוא את זיווגם ויאמרו את כל ספר התהלים בלי להפסיק - אני מבטיח שימצאו את זיווגם מן השמים. ואני חזק בזה מאוד".

בערב הסתלקותו הוסיף וכתב כי "מה שרק תבקשו ממנו יתברך אצל קברי, אזי התפילות יענהו מן השמים".

אריק זנתי שר על הבטחת הצדיק מיבנאל לבאים אל קברו הקדוש

מוהרא"ש הסביר בעבר מדוע נוהגים לחגוג מדי שנה ביום פטירתו של צדיק ואמר כי "כשנסתלק הצדיק מהעולם אז רואים בחוש מה הוא פעל בעולם, איך שמילא את העולם עם אלקותו יתברך, וקירב כל כך הרבה אנשים אל הקדוש ברוך הוא, ולכן עושים אצל הצדיקים שנסתלקו יום הילולא [יום חתונה], כי עכשיו בעת הסתלקותו הוא מתעלה מעלה מעלה בכל שנה ושנה על ידי תלמידיו שקירב אל הקדוש ברוך הוא. כל צדיק יש אצלו הרבה נשמות שתלויים בו והוא חיזקם ואימצם ושימחם בחיים חיותם, ולכן עכשיו בעת יום ההסתלקות שלהם זה יום שמחתם לכל אלו המקושרים אליו".

לפרטים - 04-665-6666

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:תיעוד מתפילת ערב ראש חודש
בציונו של מוהרא"ש ביבנאל
צפו: בונים את קברו הקדוש
של מוהרא"ש זצוק"ל

הקלטה מדהימה: מוהרא"ש מגלה
כיצד יפעל מהשמים למען הרווקים


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup