ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בקרן ההדפסה של ברסלב מתכוננים לפורים
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בקרן ההדפסה של ברסלב מתכוננים לפורים
מתכוננים לפורים

לקראת פורים: הודפסה מהדורה חדשה של מגילת אסתר עם הפירוש המיוחד 'גנזי המלך' • וגם: כרכים חדשים לסדרת 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב', וסדרת 'שאלות ותשובות אשר בנחל' מתקרבת לכרך ה-125

כ"ד אדר א' תשע"ד, 24/02/2014


פורים הולך ומתקרב ובחסידות ברסלב כבר הדפיסו את מגילת אסתר עם הפירוש הנפלא 'גנזי המלך' במהדורה חדשה ומפוארת, למען יוכל כל יהודי לגלות את האוצרות הגדולים שגנוזים בסיפור המגילה.

הפירוש נכתב בשפה בהירה על ידי כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א המפרש את כל המגילה באופן מרתק המלא בעצות מעשיות לכל איש ואישה. וכפי שכתב מוהרא"ש עצמו בהקדמה לספר: "בוודאי מי שיעיין בפירוש זה, יאיר את נשמתו בהארת האין סוף ברוך הוא, ויזכה לחזק את עצמו בכל מה שעובר עליו, ויתגלה אליו מלך הכבוד בהארה נוראה ונפלאה מאוד".

מלבד המגילה עם הפירוש הנפלא, הדפיסו ב'קרן ההדפסה של חסידי ברסלב' גם שני כרכים חדשים מסדרת הספרים הפופולארית 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' - חלקים שמיני ותשיעי.

גם לסדרה הגדולה ביותר של ספרי ברסלב - 'שאלות ותשובות אשר בנחל', מצטרפים שני כרכים חדשים - חלקים קכ"ג וקכ"ד - שיצאו לפני מספר ימים מבית הדפוס ובהם מכתבים מלאים בחיזוק לאמונה ושמחה ועצות לחיי היום-יום.

כל הספרים נמכרים דרך ההמרכז לתשמישי קדושה ויהדות - ברסלב סנטר: 04-66-500-50

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:

קונטרסים וספרים
לחג הפורים
פעמיים כי טוב: שני כרכים
חדשים לשו"ת ברסלב
שאלות ותשובות
לחג הפורים

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup