ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בשעות הלילה פרצו גנבים גויים להיכל
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בשעות הלילה פרצו גנבים גויים להיכל

בשעות הלילה פרצו גנבים גויים להיכל הכהנים בציון רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זי"ע, יהודים שהיו שם תפסו אותם בשעת מעשה וביקשו מהם להסתלק כאשר אחד מהגויים הוציא רובה אויר וירה כדורי גומי על אחד מהם שנפצע כתוצאה מכך. המשטרה המקומית הוזעקה לזירת האירוע ולא עשתה דבר בכדי לעצור את היורים, למרות שמדובר באירוע חמור שיכל להסתיים באסון

ה' כסליו תשע"ח, 23/11/2017 | 12:55 


ציון רבי נחמן מברסלב

מיד לאחר האירוע הגיש הפצוע תלונה במשטרה המקומית. עסקנים מאומן הגיעו אף הם לתחנת המשטרה בכדי לדרוש לטפל בחומרה נגד היורים, לאחר מכן פינו את הפצוע לבית החולים וליוו את הפצוע בכל שלבי הבדיקות. במקביל, הפעילו קשרים בקייב ובמשטרה ודרשו לעצור את היורים שזהותם ידועה למשטרה. 

השוטרים שהיו בזירה לא עשו דבר בכדי לעצור את היורים, ואף לא התאמצו להשיג ראיות וממצאים מפלילים שיוצגו בפני בית המשפט. היורים דאגו להסתיר את האקדח שנמצא כעבור כמה שעות על ידי תושבי הקהילה. 

המשטרה שהבינה כי המקרה לא יעבור בשתיקה הבטיחה לטפל במקרה בכובד ראש ואף דאגה לשלוח חוקרים לבית החולים בכדי לאסוף ראיות נגד התוקפים. 

המקומיים חדרו למתחם הציון דרך כניסה צדדית של גשר הכהנים ובעקבות האירוע הונחו שומרי מתחם הציון באומן לתגבר את השמירה גם דרך כניסה זו בכדי למנוע אירועים נוספים מעין אלה. 

כמו כן, עברה פניה רשמית למשטרת אומן ע"מ לתגבר את השמירה ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן בכדי למנוע אירועי וונדליזם, אנטישמיות, או גניבות.

רבינו אומר ב'ספר המידות' 'עַל יְדֵי הַגְדָּלַת הָעוֹלָם עַל הַצַּדִּיק נִתְעוֹרֵר חַס וְשָׁלוֹם חֲרוֹן אַף גַּם שְׂרֵפָה נִתְעוֹרֵר'.

אחרי זה ואחרי השריפה שפרצה השבוע מול הציון הקדוש אולי כל אחד מאנ"ש צריך להתחזק ולקחת אל תשומת ליבו להתחזק באמונת חכמים ולהיות בשלום מצידו עם כולם. בואו נציית את כל הלימודים של רבינו ז"ל, כי בפירוש גילה לנו (חיי מוהר"ן סימן רצ"ב) 'העולם ראוי שיתמהו עצמן על אהבה שבינינו'.

ונשמע ונתבשר רק בשורות טובות. 

עַל-יְדֵי שָׁלוֹם בָּאִים בְּשֹוֹרוֹת טוֹבוֹת. (ספר המידות אות שלום ח')


» רבי נחמן מברסלב

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושאים דומים:בפעם השלישית תוך זמן קצר:
חולל קבר שרה בתו של רבינו

זעזוע: חוללו קבריהם של משפחת
רבי נחמן מברסלב
שריפה מול ציון רבינו הקדוש באומן0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup