ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - גדולי ישראל במכתב מיוחד להצלת הציון הקדוש
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
גדולי ישראל במכתב מיוחד להצלת הציון הקדוש

מי רואה אותם יוצאים ואינו יוצא? גדולי ישראל במכתב חסר תקדים להצלת ציון הצדיק מיבנאל זיע"א • וגם: מה סיפר הגאון הרב שלמה מחפוד שליט"א לחברי המשלחת?

כ' באדר א' תשע"ט, 25/02/2019 | 11:50


אמש יצאו חברי המטה להצלת הציון הקדוש לנסיעה  מיוחדת לגדולי ישראל בבני ברק, על מנת לקבל את ברכתם להצלחת המאבק. הרבנים שליט"א חתמו על המכתב המבקש מכל אחד ואחד לעשות ככל שביכולתו על מנת למנוע את ההריסה המחפירה.

חברי המשלחת בקרו במעונו של שר התורה מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א, שהאציל מברכתו להצלחת המאבק וביטול הגזירה, וכן אצל הגאון הגדול הרב שמעון בעדני שליט"א, חבר מועצת חכמי התורה, הגאון הגדול הרב שלמה מחפוד שליט"א, ראש ישיבת "כסא רחמים" הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט"א ומרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, שחתמו על קריאת הקודש להצלת הציון.

נקודה מעניינת נודעה לחברי המשלחת, כאשר הגאון הרב שלמה מחפוד שליט"א סח להם כי בצעירותו, לפני כארבעים שנה, שימש למשך מספר חדשים כרב האזורי של יבנאל והישובים הסמוכים.

אנו תפילה כי הברכות והתפילות יעשו את דרכם מעלה ויבטלו את הגזירה הקשה. עם ישראל נקרא להמשיך ולהתפלל ביתר שאת וביתר עוז לביטול הההריסה, והן ק-ל כביר לא ימאס תפילת רבים.

להצטרפות למאבק ולחתימה על העצומה - לחץ כאן

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א מעיין במכתב

ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א מעיין במכתב

מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן בשיחה עם חברי המטה

הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א חותם על המכתב

חבר מועצת החכמים הגאון רבי שמעון בעדני שליט"א חותם על המכתב

המכתב עם חתימות הרבנים

 


עוד בנושא זה:צפו: גדולי ישראל מתפללים
בציונו של הצדיק מיבנאל זי"ע

למה הגביה הצדיק מיבנאל
את ידיו לפני פטירתו?

מה גרם לחילוני מרמת גן להפוך
לתלמיד של רבי נחמן מברסלב?

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup