ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - ברסלב זה לכולם: האחים אגמי שרים רבי נחמן
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
ברסלב זה לכולם: האחים אגמי שרים רבי נחמן
"אייכה?" האחים טומי ויאן אגמי

טומי ויאן אגמי הם שני אחים צעירים מכוכבי עונת טלוויזיה ישראלית מפורסמת, הם לא שומרים תורה ומצוות אך גם אליהם הגיעה הבשורה של רבי נחמן מברסלב שאסור להתייאש • האזינו

י"ט אלול תשע"ד, 14/09/2014


האחים הצעירים טומי ויאן אגמי שהפכו למפורסמים בזכות תכנית טלוויזיה ישראלית ששודרה לאחרונה, הצטרפו גם הם לטרנד ההולך ומתגבר של שירה מתורותיו ומעצותיו של רבי נחמן מברסלב זי"ע.

מדהים לראות כיצד עצותיו הפשוטות והכל כך חכמות ומיוחדות של רבי נחמן מברסלב כובשות את הדור על כל גוונים וסוגי האנשים שבו - חסידים, ליטאים, דתיים לאומיים, חילונים, וגם גויים. בתקופה האחרונה מוציאים אמנים ומפורסמים רבים - מכל הזרמים - שירים, ספרים, הצגות וסדנאות שכולם מבוססים על ספריו ואמרותיו של רבי נחמן מברסלב. מי כעמך ישראל!

מנהיג ברסלב כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א הסביר לאחרונה את הסחף הגדול שנוצר בעולם אל חסידות ברסלב וכתב כי "לא בחינם שלאחרונה מתפרסם הלימוד העמוק של רבינו ז"ל בכל העולם כולו, ולא רק נשמות ישראל נמשכים אל רבינו ז"ל - מכל החוגים ומכל החסידויות ומכל השיטות - אלא אפילו אומות העולם מתעניינים בלימוד העמוק של רבינו ז"ל, בגלל שמחזק ומעודד ומשמח את כל הנשמות הנפולות, ומחזק את כולם, ומדריך את כולם בדרך הנכונה".

האזינו לביצוע הקאבר של האחים אגמי לשירו המפורסם 'אייכה' של הזמר והיוצר שולי רנד, המבוסס על קטע של רבי נחמן שמסביר כי גם כאשר אדם מגיע לדרגה רוחנית נמוכה, עדיין צריך תמיד לשאול אייכה?! לחפש ולבקש את הקדוש ברוך הוא, כשכך בעצם הוא מראה את האמונה הנסתרת הקיימת בו גם במצבים הקשים.

» להורדת השיר אייכה בביצוע טומי ויאן אגמי

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:


שולי רנד: "קל יותר לעבור
את החיים עם התבודדות"
התיאטרון הישראלי
מצדיע לרבי נחמן

מה הוא בעצם חסיד ברסלב?
ומה מוטל על חסיד ברסלב בזמננו?

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup