ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - ההדפסה הכי גדולה בעולם! כ-6 מליון קונטרסים ו300 אלף ספרים בשנתיים!!
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
ההדפסה הכי גדולה בעולם! כ-6 מליון קונטרסים ו300 אלף ספרים בשנתיים!!

יום הולדתו של הצדיק בפתח, יום שעליו ניתן לומר "בני אתה אני היום ילדתיך". היום הזה בו הצדיק כ"ק מוהרא"ש זי"ע ירד לעולם הוא יום בו כל אחד ואחת מאיתנו נולד מחדש. אילולא יום זה רבים מאיתנו לא היו זוכים אף פעם לדעת מרבינו ז"ל ומעצותיו הקדושות. אתר 'ברסלב סיטי' חשב מה היא המתנה הגדולה ביותר שנוכל להעניק לצדיק ולקדוש ברוך הוא ביום קדוש זה? איך נוכל להראות את גודל ההודיה השמחה והכרת הטוב לה' יתברך וכ"ק מוהראש על כל טוב אמיתי ונצחי שזכינו לקבל ממנו?

י"ט אייר התשע"ז, 15/05/2017 | 20:40 | א. ש. סאסיהצדיק מעיין ב'אשר בנחל' כרך ה-100 החדש שזה עתה קיבל לידיו (תשע"ב)

הדפסה והפצה

יפוצו מעיינותך החוצה... הדפסת והפצת ספרי רבינו ז"ל בכל העולם כולו. אצל כ"ק מוהרא"ש זי"ע היתה דבר חשוב ונעלה מהכול.

בחסדי שמים עוד בחיי חיותו זכה לקיים מאמר זה ביתר שאת וביתר עוז שבכול שנה הדפיס והפיץ למעלה ממליון קונטרסים ומאות אלפי ספרים.

היום דייקא לאחר הסתלקותו מפעל חייו גדל, גודל ומתעצם מיום ליום! באופן שבו השכל לא יכול להבין. זה התחיל בקרן הדפסה אחת ולאחר הסתלקות הצדיק הוקמו כ4 קרנות הדפסה שמדפיסות ומפיצות מיליוני ספרים וקונטרסים ללא גוזמא! 

אתר 'ברסלב סיטי' יצא לשטח לראיין את המדפיסים לשמוע מהם את אופן פעילות המפעלים וגם נתונים שידהימו אתכם כליל.


קרן הדפסה היכל הקודש שע"י עמותת 'ישמח צדיק'

מאז ומתמיד עמותת 'ישמח צדיק' היתה שותפה בהדפסת והפצת ספרי רבינו ז"ל וספרי מוהרא"ש זי"ע ע"י רכישת ספרים וחלוקתם, תרומות של הקדשות לספרים, ושיתוף פעולה עם מדפיסים בכדי להעצים ולהגדיל את ההפצה.

שוחחנו עם הרב אברהם נאור נ"י כדי לשמוע מה נעשה עם ההדפסה מאז פטירת הצדיק.

הרב, ספר לנו מה התחדש בעניין ההדפסה מאז פטירת הצדיק?

זכינו להדפיס את הספר 'א"ש קודש' - סדרת הספרים של אש קודש 6 חלקים שנכתב ע"י הרב מאיה נ"י הוא סיפורי ניסים ומופתים שנעשו ע"י מוהרא"ש זי"ע בחייו. ספרים אשר עברו הגהה והסכמה מכ"ק מוהרא"ש זי"ע עוד בחייו אך ביקש להוציאו לאור רק לאחר הסתלקותו. וכמובן זה הדבר הראשון שזכינו לקיים מיד לאחר פטירתו של הצדיק. הספר יצא לאור בכ8000 עותקים.

מלבד זאת העמותה דואגת להוציא בכול שבוע בערב שבת קודש חוברת (קונטרס) של 'תוך הנחל' שהן דרשות מוהרא"ש אשר נאמרו בשבת קודש ונכתבו לאחר השבת ע"י תלמידו המובהק של כ"ק מוהרא"ש זי"ע הרה"ח ר' יצחק לעזער שליט"א. וכן שיחות מוהרא"ש שהם שיחות שנאמרו ברבים במפגשים שונים ולוקטו ונכתבו ע"י תלמידו המובהק של כ"ק מוהרא"ש זי"ע הרה"ח ר' יצחק לעזער שליט"א. חוברות אלו מודפסות במאות עותקים ומחולקות ללא עלות לכלל הציבור.

בנוסף העמותה גם זכתה להוציא מהמלאי את הספר חיי מוהר"ן ולמוכרו למפיצים בחצי מחיר, וכן גם מלאי של קונטרסים אשר נמכרו בעלות סימלית.

ומה השלב הבא?

אנחנו עובדים ופועלים לפתיחה מחודשת של קרן הדפסה היכל הקודש שע"י עמותת 'ישמח צדיק' כפי שהיה בחיי מוהרא"ש ושם נזכה לחדש ימנו ככקדם ולהדפיס את כל ספרי מוהרא"ש וספרי רבינו ז"ל במחירי הקרן ובכך לקיים את חלומו ורצונו של מוהרא"ש להדפיס להפיץ להדפיס ולהפיץ עד ביאת משיח צדקינו שבוא יבוא ויגאלנו במהרה.


'א"ש קודש' - סדרת הספרים של 'אש קודש' 6 חלקים שנכתב ע"י הרב מאיה נ"י

קרן הדפסה יבנאל

לקראת סגירת החנות של הצדיק 'ברסלב סנטר' ראינו שבקרוב הולך להווצר קושי בהשגת הקונטרסים, דבר אשר מלבד היותו מחייה את עם ישראל, גם מספק פרנסה למאות משפחות מפיצים אשר מתקימים מהפצה. לכן הרמנו את הכפפה במסירות נפש פנינו למלווים ותורמים כדי שלא יווצר יום אחד חס ושלום בו לא יהיה ניתן להשיג קונטרסים שהם תמצית דברי רבינו ז"ל המחיים כל נפש. ובשנתיים האחרונות זכינו להדפיס קרוב ל-2 מליון קונטרסים שהופצו ברחבי  הארץ והעולם.

והיכן זה עומד כיום בפרט שישנם כבר מספר קרנות הדפסה?

אנחנו ממשיכים ופועלים להדפיס ולסבסד את הקונטרסים ללא מטרות רווח במחירים שמפיצים מעולם לא חוו. וזה עיקר המטרה שלנו לתת יד לאלו המוסרים נפשם בעבור ההפצה ימים לילות בקור ובחום בצמתים ובבתים ברחובות ובשווקים ללא הפסקה רק בכדי לקיים רצון צדיק. לכן אנו מנסים להשקיע בגרפיקה החיצונית שתהיה מושכת לעין, ובכך לאפשר למפיץ לתת מה שיותר קונטרסים.

מה השלב הבא אצלכם ומעניין גם לדעת כמה סוגים הדפסתם?

פשוט להמשיך בתמימות ובפשיטות כפי מעשה התם מסיפורי מעשיות "זה מעשה שלי..." ובזה אנו ממשיכים. 

הדפסנו כ 60 סוגים חדשים שרובם לא הודפסו בשנים האחרונות והיד עוד נטויה. יהי רצון שנזכה להדפיס את כל הקונטרסים שנכתבו ע"י כ"ק מוהרא"ש זי"ע אי פעם.

קונטרסים מאת כ"ק מוהרא"ש זי"ע

קרן הדפסה "נר להצדיק"

ספרו לנו איך הכל התחיל? למה בעצם התחלתם להדפיס?

מאז ומתמיד היה לנו כיסופים גדולים לזיכוי הרבים, התחלנו לחסוך מעט כסף מההפצה כדי שלבסוף נזכה בהדפסה.

עניין זה בער בנו יותר ויותר מיוחד לאחר שזכינו לנס גדול בלידת בנותינו רצינו להכיר טובה למוהרא"ש זי"ע, בהתחלה זכינו להוציא לאור ספרונים של מנחה וערבית, תיקון הכללי וכן קריאת שמע על פ"י נוסח האר"י ז"ל כפי הנהגת מוהרא"ש. לאחר מכן הוצאנו דיסק שמע של דרשות מוהרא"ש מלווה בניגונים שחודרים אל הלב. כל זה היה במטרה להגיע לזכות ולהדפיס את ספרי מוהרא"ש. וכך גם זכינו להוציא לאור את ש"ות ברסלב 

למה דווקא התחלתם בשו"ת?

לדעתנו השו"ת ברסלב הוא הספר הכי נצרך בדור הזה יש בו שאלות שמאוד מענינות ומסקרנות כל אחד וכן גם ידוע את הבטחת הצדיק כ"ק מוהרא"ש בעניין זה שמי שיזכה להיות שותף בהדפסת ספר זה (שות ברסלב אשר בנחל) יראה ישועה בכל העינינים.

מה השלב הבא?

עכשיו אנחנו שואפים להדפיס את כל ספרי מוהרא"ש (בלי נדר) ספר אחר ספר בתכלית ההידור והיופי ולמכור במחירים הכי זולים שיש!

אז יש לכם נתונים לתת לנו, כמה הדפסתם מאז שהתחלתם?

קונטרסים 150,000.  

ספרי שו"ת ברסלב  6000.  

שמירה לבית 25,000.  

דיסקים 2000.

"זכינו להוציא לאור את ש"ות ברסלב"

קרן הדפסה "ניצני הקודש הוצאה לאור"

עוד בחיים חיותו של כ"ק מוהרא"ש עט"ר זיע"א ציוונו להדפיס בפעם הראשונה סידורים עם פירוש עת רצון. וכן מספר ימים לפני שנכנס לבית החולים דאג לשלוח לנו מספר מכתבים וכן שוחח עימנו באופן אישי בטלפון וביקש שנמשיך לעסוק במסירות נפש בהדפסת והפצת ספריו באופן "שיהיה בתכלית ההידור והיופי ובכמה שיותר זול למפיצים" כך היו מילותיו... וכן כתב  לנו לראות לעורר ולחזק את כלליות אנשי שלומינו שיעסקו בהפצת מעיינות החוכמה חוצה. 

ובזכות זה יזכו גם לתיקון הברית בשלמות וגם לפרנסה בשפע. וברוך השם חפץ השם בידינו הצליח בזכות ברכתו וזכותו הרמה של אדמו"ר וכבר שלוש שנים שקרן הדפסה "ניצני הקודש הוצאה לאור" זוכים לעסוק בעסק הקדוש הזה שכל כולו מסירות נפש וקשיים עצומים. אך הפירות הם שספרי הצדיק ב"ה מגיעים לעם ישראל. 

יזכנו השם על כבוד שמו להמשיך בעבודת הקודש ביתר שאת וביתר עוז ביחד ובשיתוף פעולה מתוך שלום ואחדות עם ככל אנ" ש בארץ ובחו"ל אמן כן יהי רצון!


להלן כמות ההדפסות של "ניצני הקודש הוצאה לאור" לכבוד ולזכות נשמתו הקדושה והטהורה של כ"ק  עט"ר מוהרא"ש זיע"א


3,600,000 קונטרסים

74,000 ספרי "אשר בנחל" כרכים א' -נ' וכרכים קמ"ז עד ק"ע.

20,000 סידורים

10,000 תהילים עם פירוש תהילות נתן

5000 אוצר לנשים

5000 אוצר שלום בית

5000 אוצר חינוך הילדים

5000 הדרך להצלחה

5000 ארך אפיים

5000 מקור השמחה

10,000 אוצר האמונה

20,000 שיר השירים עם פירוש רצוף אהבה

1000 סטים ליקוטי מוהר"ן עם פירוש שפת הנחל

15,000 ספר המידות

1000 ליקוטי מוהר"ן מהדורת פארקש

61,000 שו"ת ברסלב

5000 ונהר יוצא מעדן

5000 נר להצדיק

7,500 הגדות של פסח עם פירוש אור זרוע

5000 קדושת ישראל

10,000 רגעי מוהרא"ש

1000 ברית שלום

20,000 תיקון הכללי

20,000 תיקון הכללי עם תורה רפ"ב

30,000 קונטרס סדר דרך הלימוד

50,000 צוואת מוהרא"ש

40.000 הצדיק מיבנאל לילדי ישראל

מרבית ההדפסות בשיתוף עם דפוס 'מדף לדף'


"ניצני הקודש הוצאה לאור"

נכון לשעת כתיבת הכתבה ידוע לנו על עוד מדפיסים של הספרים והקונטרסים, אך לא הצלחנו להשיג את תגובתם.

אחרי כל זה מה נשאר לנו להגיד? הנשמע כדבר הזה בכל העולם כולו?
'אשרינו שזכינו' אשרינו!

את כל הספרים והקונטרסים ניתן להשיג דרך אתר ברסלב סיטי »
רוצים להיות שותפים בהדפסה? זה הזמן, כתבו לנו עוד היום » 
או התקשרו 04-665-6666


» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושא זה:


ציונו הקדוש של הצדיק מיבנאל
הצדיק מיבנאל בראיון נדיר הילולת הצדיק מיבנאל

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup