ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הכניסו ברכה לביתכם: מהדורת פאר של ה"אשר בנחל"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הכניסו ברכה לביתכם: מהדורת פאר של ה"אשר בנחל"

הספר עליו התבטא מוהרא"ש כי "ההתחזקות שנמצא שמה לא תמצאו בשום ספר בעולם" - מוצע כעת למכירה במהדורה חדשה. כנסו להזמין

ב' בשבט תשע"ו, 12/01/2016 | 10:54



המהדורה החדשה של "אשר בנחל" (עיבוד: ברסלב סיטי)

בשורה משמחת למבקשי החיזוק: הודפסו 50 הכרכים הראשונים מסדרת הספרים הנפלאה 'אשר בנחל', במהדורה מפוארת ומאירת עיניים, ובמחיר מיוחד לרגל ההדפסה.

'אשר בנחל', למי שעוד לא יודע (האם יש בכלל כאלו?), היא סדרת ספריו המרכזית של מוהרא"ש זי"ע והיא אוצרת בתוכה רבבות מכתבים שנכתבו על ידו למבקשי עצתו, בהם חיזוק עצום לכל יהודי ויהודיה ברוחניות ובגשמיות.

המיוחד בסדרת ספרים זו, הוא הקשר המיוחד של המחבר עם אלפי בני ישראל מכל שכבות העם - מכל הגילאים, מכל הסוגים והחוגים. לכל אחד ואחד מהם עונה הצדיק לפי שכלו ולפי עניינו, מעודד את רוחו שלא להישבר ולהמשיך הלאה.

'אשר בנחל' - כשמו כן הוא, נחל המשקה את הנשמות הצמאות לדבר ה', לתורה, תפילה ויראת שמים, והכל מיוסד על פי דברי רבינו נחמן מברסלב זי"ע ותלמידיו הקדושים.

המכתבים הנפלאים, המלאים בחכמת חיים עמוקה ובנסיון של שנים רבות, משקים אלפים ורבבות יהודים ששואבים מאיתם התחזקות יומיומית לעבודת ה'.

מוהרא"ש התבטא רבות על מעלת ספרו הקדוש ועורר את תלמידיו ללמוד ממנו בכל יום ויום כדי לשאוב התחזקות לחיי היום-יום. כך לדוגמה כתב לאחד מחסידי ברסלב: "מי יתן שמהיום והלאה תעשה לעצמך קביעות לקרוא בכמה מכתבים משו"ת 'אשר בנחל', ותזכה להתחזק בכל מה שעובר עליך, כי ההתחזקות שנמצא שמה לא תמצא בשום ספר בעולם".

הנקודה הפנימית והמרכזית של כל המכתבים המובאים ב'אשר בנחל', היא האמונה בקדוש ברוך הוא. המעלעל בין דפי הספר מוצא את עצמו חוזר ומהרהר באמיתת מציאותו יתברך ובדיבורי אמונה והשגחה פרטית וההתחזקות בבטחון חזק בהנהגת ה'. מי שזוכה לעיין בספר, מוצא את עצמו מדבר אל הקדוש-ברוך-הוא ומרגיש קרבת אלוקים כה מוחשית, אשר מניעה אותו לספר כל עניניו, תמיד, בכל יום ובכל הימים, אל ה' יתברך.

סדרת 'אשר בנחל' מונה כ-70,000 מכתבים, מתוכם הודפסו עד כה 140 כרכים האוגדים 23,000 מכתבים. לאחר שיודפסו כל המכתבים צפויה הסדרה להגיע לכ-350 כרכים!

על פי הפרסומים, המחיר ל-50 הכרכים הראשונים שהודפסו במהדורה החדשה הוא 750 ש"ח בלבד.

הזמנות ומשלוחים בישראל: 054-22-87-882

הזמנות בארה"ב: 1-347-5634044+

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:



חג לחסידי ברסלב: היום
שבו התחיל ה"אשר בנחל"

האם זה נכון שמי שידפיס את
ספר "אשר בנחל" תהיה לו ישועה?

יום ההילולה הראשון
של מוהרא"ש זצוק"ל


1 תגובות

    • 1.
    • מאת: גרוסמן
      הייתי מעוניינת לקבל את הספר אשר בנחל
      0542477943 תתקשרו תודה
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup