ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מהרו לתפוס מקום: החלה מכירת הכיסאות לתפילות ראש השנה תשע"ו באומן
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מהרו לתפוס מקום: החלה מכירת הכיסאות לתפילות ראש השנה תשע"ו באומן

החלה מכירת מקומות הישיבה בבית המדרש הגדול של חסידי ברסלב תלמידי מוהרא"ש במבנה המיגומטר הסמוך לציון רבינו הקדוש באומן. הזדרזו להבטיח את מקומכם!

ח' באלול תשע"ה, 23/08/2015 | 15:50בית המדרש הגדול של תלמידי מוהרא"ש זי"ע באומן (צילום: ארכיון נחמן מעהל)

בימים אלו החלה מכירת הכיסאות לימי ראש השנה תשע"ו בבית המדרש הגדול "היכל הקודש" באומן השוכן במבנה ה'מיגומטר' הסמוך אל ציון רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זי"ע.

בקריאת קודש שהוציאו בשבוע האחרון גדולי תלמידיו של מוהרא"ש זי"ע מארה"ב - הרב יצחק לעזער, הרב דניאל בוים והרב יואל ראטה - נקראו חסידי ברסלב לסייע בעלויות הכבדות של השכרת והכשרת בית המדרש הגדול באומן כדי להצליח במשימת האחדות.

הרבנים כתבו כי "בסיעתא דשמיא לאחר עבודה רבה ומאומצת עלה בידי המארגנים להוציא את העניין הגדול הזה מן הכוח אל הפועל ולשכור את בית המדרש במבנה 'המיגומטר' שישמש את אנשי שלומינו לתפילות הקדושות. אך להווי ידוע כי עלויות השכרת והחזקת המקום הן עצומות ועל מנת שנצליח בזה מוכרחים לקחת חלק בתשלום ולהיות מן המסייעים לדבר הקדוש הזה, ולכל הפחות באמצעות רכישת מקום ישיבה בבית המדרש 'היכל הקודש' באומן שע"י זה יוכלו לכסות חלק מן העלויות הכבדות".

גם רבני בית ההוראה ביבנאל ובראשם גאב"ד יבנאל שליט"א הוציאו קריאה דומה על הצורך החשוב ברכישת כיסא בבית המדרש הגדול באומן, והוסיפו שצריכים "לעזור בכל מה שיכולים, ועל מנת להצליח במשימה קדושה זו מוכרחים להתאחד כולנו ביחד".

"אשרי מי שיזכה לקחת חלק ולהיות מהתומכים והעוזרים לעובדה ולמעשה בקיבוץ ראש השנה הקדוש, והננו להודיע לציבור שהכל נעשה בהדרכתם של חשובי אנ"ש תלמידי מוהרא"ש זי"ע מכל הקהילות ובראשם מו"ה יצחק לעזער שליט"א שמשתדלים שיהיה הכל באופן המוצלח ביותר ובאחדות מופלאה", דברי רבני בית ההוראה מיבנאל. (המכתבים המלאים מצורפים לכתבה)

מהנהלת בית המדרש הבהירו כי מלאי המקומות יהיה מוגבל בשנה זו ולכן המליצו לציבור למהר ולרכוש מקומות ישיבה. המחיר לכיסא לתפילות השבת וראש השנה תשע"ו הינו 50$ בלבד, ולכיסא בקדמת בית המדרש ובסמוך לבמה 100$.

לרכישת מקום ישיבה התקשרו: 054-5590735, 054-8422436

הרוכשים עד לתאריך כ"ב באלול תשע"ה יצטרפו להגרלה על כרטיס טיסה לאומן! (מותנה ברכישת לפחות 80% מכיסאות ביהמ"ד)

» אומן ראש השנה בברסלב סיטי

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:שומרים על המסורת: בית מדרשו
של מוהרא"ש באומן יפעל כבכל שנה

תיעוד מיוחד: החזנים של ברסלב
מתכוננים לראש השנה

הסרטון שיגרום לכם לרוץ
לקנות כרטיס טיסה לאומן


4 תגובות

  • 5.
  • מאת: סתר גלעדי
   מעונינת לעלות לקבר של הצגיק אומן אני בבעחה קשהוהדרך האחרונה בשבילי להגיעה לנחמן על מנת לקבל ישועמ ממנו מברסלב היקר שלנו7 שמכולל ניסים ונילאות ובע"ה גפ אני אני מאמינה נעשה ונציח תעזורו ךח להגיעה אליו תבורכו אמן תזכו למצוות שהשם יפתח לכפ שערי שמיים כמו שאתם נותים לי תקווה להמשיך לחיות ולגדל את ילדי שלא ישארו יתומים הרפאים אמו לי שאין לי סיכוי להחלים הרבי נחמן בה ךלי בחלום וביק שאפשוד או הקב שלי ותיהיה לי ישוע ה הלוואי רבותי תעשרו לי לעלות לקברו תברוכו אתם השלחים של בורה עולם אני מעונינתלנסוע אליו כ]י שהתבקשתי בחולן בבקשה תעזרו לי הטלפון של 052577155 בבקשה בכול לשון של בקשה כן כן לא לא הוא הגיעה אלי בחולם וביקש שהגיעה אלי אולי נוא יתן לי עוד כמה שנים לחיות מי יודע נסתרות דרכי האל כן מי שנירתם למשיע יבורך אני אברך אותי ואבק עליו כו ימי חיי לא העז לעולם את לחמן מברסל אני מחובת אליך ושקה להגיעה אלי אתה מבקש ממני בכול החלומות עם יהיה איש צדיק שירתם למשימה להגיע לנחמן הוא יהיה המלאך הגועל המלכך המושיענ ואולי אחילם עם המחלה הארורנ שלי סטרטן קשה מאוד ואכזרי בזכות נכמן אני מאמינה שאתתרפה אנשים יקרים אני פונה אליכם פה אחד תעזרו לי להגיע הלנחמן זאת בקשתי האחרונה הנייד שלי 0525477155 הודה לכול מי שתומך ומקשיב לי ומעונינ לעזור לי הודה לכם גם עם הגיעה לעולם הבא את טוב לבכם לא אשכח לעולמים
  • 8.
  • מאת: זיוה לסרי
   אני חולה סופנית האם תיהיה לי הזכות להגיע לאומן זאת משאלתי היחדה בבקשה השמח מאוד לעזרה מצידכם הטלפון שלי 0525477155
  • 9.
  • תפרסמו אם יש לינה במיגומטר, השנה.
   מאת: יעקוב
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup