ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - היהלומן מלונדון מספר: "יש לי ילדה בזכות הצדיק מיבנאל"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
היהלומן מלונדון מספר: "יש לי ילדה בזכות הצדיק מיבנאל"
אילוסטרציה. למצולם אין קשר למסופר

אחרי שלוש הפלות מ-2 נשים שונות קיבל היהלומן הבטחה שפתחה לו את המזל

י"ב בכסליו תשע"ה, 04/12/2014 | דן כהן


בדרך כלל אני פותח את הסיפורים שאני כותב בשמו של המסופר או לפחות בשם בדוי, אך במקרה הנוכחי נראה שתאלצו להסתפק בסיפור כמו שהוא ללא שמו של האיש. הוא, יהלומן מכובד מלונדון, צלצל אליי לאחר ששמע שאני מעלה על הכתב סיפורים ועובדות מיוחדות מכבוד הצדיק מיבנאל וביקש לשתף אותי בנס גלוי שהתרחש בחייו הפרטיים בזכות הצדיק, אך התנה את פרסום הדברים בהשמטת שמו לחלוטין. "אל תרשום אפילו שם בדוי, תעזוב את זה כך", התעקש האיש. בקשתו כובדה.

וכך סיפר: "אני שומר מסורת חובש כיפה, לא חרדי אבל דתי אמיתי. לפני כ-5 שנים התלוויתי אל שותפה שלי לעסקים לנסיעה אל הרב הצדיק מיבנאל, היא הגיעה אליו כדי להתייעץ בעניין אישי והציעה לי להצטרף, למרות שלא הכרתי אותו ולא ידעתי אפילו את שמו. אני שלושת רבעי ספרדי ורבע אשכנזי ובחיים לא הלכתי לרב אשכנזי.

"כשהשותפה שלי סיימה להתייעץ בענייניה, פנה אליי הצדיק ושאל במה יוכל לעזור לי. סיפרתי לו שאני גרוש כבר פעם שנייה ובשני נישואיי הקודמים לא זכיתי לילדים, היו שלושה הריונות אבל בכל פעם נאלצנו לבצע הפלה יזומה של העובר בחודש הרביעי או החמישי כשהרופאים הזהירו שמוכרחים להפיל כי ההריון מסכן את האמא. כך זה היה אצל שתי נשותיי הקודמות. שאלתי את הצדיק למה זה מגיע לי?! הרי אני איש חסד ותמיד דואג לעזור לאנשים, אז למה מגיע לי לסבול?

"הצדיק ענה לי כך: 'תקשיב לי טוב, יש מלאכים ששומרים עליך מלמעלה תמיד ואסור להקשות בשאלות על הקדוש ברוך הוא, אך בעזרת השם אם תציית אותי תהיה לך ישועה. עכשיו כשתצא מחדרי וייצא לך לפגוש מישהי למטרת נישואין - אל תסתכל על החיצוניות שלה אלא תתחתן איתה ואני מבטיח לך ילדים!'

"החלטתי שזה מה שאעשה. למרות שזו הפעם הראשונה שראיתי את הצדיק הזה אבל הוא השפיע עליי בדבריו, ובפרט מה שהרשים אותי היה זה שלא ביקש ממני לא כסף ולא שום טובת הנאה. בקיצור, למחרת בבוקר הלכתי לעבודה שלי בבורסה ברמת גן, נכנסתי למשרד שלי בקומה 20 ופגשתי שם את השליח של חב"ד בהודו. שוחחנו מעט ואז הוא שאל אם אני נשוי, עניתי שאני גרוש. אמר לי: 'יש לי מישהי בשבילך בלונדון. תרצה להכיר אותה?' הוא סיפר שהוא פגש את האישה הזו כשהייתה בטיול בהודו ונראה לו שתהיה התאמה בינינו. הסכמתי מיד לנסות והתקשרתי אליה. דיברנו כמה פעמים, והחלטתי לנסוע לפגוש אותה בלונדון. וזהו... התחתנו.

"זמן קצר לאחר חתונתנו היא נכנסה להריון של תאומים ברוך השם, אך כמו בהריונות של 2 נשותיי הקודמות, גם זו הגיעה לחודש הרביעי ונכנסה לסכנת הריון שחייבה אותה לעשות הפלה! אבל הפעם הייתי אחרי הבטחה ברורה מהצדיק מיבנאל שיהיו לי ילדים... ובחסדי שמים היא הפילה רק עובר אחד! השני נשאר! כיום אני אבא לילדה בת 3 בריאה ושלימה".

» לסיפורים ומאמרים נוספים

» לשליחת סיפור אישי למערכת


עוד בנושא זה:סוחף עד דמעות: כך הפכתי
אמא לשלישייה כנגד כל הסיכויים

האיש מהבורסה קיבל מסר מאלוקים
והחליט - אני לא מתאבד!

נדיר: יין הישועות
של הצדיק מיבנאל


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup