ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - היכונו היכונו: שבת התאחדות מיוחדת ביבנאל עיר ברסלב
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
היכונו היכונו: שבת התאחדות מיוחדת ביבנאל עיר ברסלב

המונים צפויים להגיע ליבנאל בשבת הקרובה כדי להשתתף בשבת התאחדות בראשותו של הרב יצחק לעזער - גדול תלמידי מוהרא"ש זי"ע. כל הפרטים בכתבה

א' בחשוון תשע"ו, 14/10/2015 | 15:54הרה"ח רבי יצחק לעזער שליט"א (צילום: ארכיון ברסלב סיטי)

מאוחדים בדרכו של מוהרא"ש: חסידי ברסלב תלמידי 'היכל הקודש' ברחבי ארץ ישראל מתכוננים בימים אלו לקראת שבת התאחדות מיוחדת שתיערך בשבת הקרובה פרשת נח ביבנאל עיר ברסלב, בראשותו של גדול תלמידי מוהרא"ש - הרה"ח רבי יצחק לעזער שליט"א המשפיע את תורתו הקדושה ברמה.

בתפילת קבלת שבת יתאחדו כל מנייני התפילה של בני הקהילה ביבנאל לתפילה משותפת בבית הכנסת הגדול של החסידות, כפי שהיה נהוג בימי חייו הטהורים של הצדיק מיבנאל מוהרא"ש זי"ע.

בהמשך הלילה לאחר הסעודה יתקיים בבית המדרש עונג שבת עם שירי קודש בראשותו של הרב לעזער אשר יישא דברי חיזוק וסיפורי צדיקים ממעיינו של מוהרא"ש זי"ע אשר בצילו זכה להסתופף בנאמנות ובמסירות במשך עשרות שנים.

בסעודה שלישית ייתכנסו שוב בבית המדרש בני הקהילה והאורחים הרבים הצפויים להגיע, שם יישא הרב דברים בפני הציבור הרחב על מנת להתחזק עוד ועוד מעצותיו ודרכו הקדושה של מוהרא"ש זי"ע שפעל כל חייו כדי להחדיר את תורת רבינו נחמן מברסלב זי"ע להמון העם.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

תזכורת מלאה געגוע: קבלת קהל אצל מוהרא"ש זי"ע ביבנאל (צילום: ארכיון נחמן מעהל)

עוד בנושא זה:אחדות מופלאה: אלפי תלמידי
מוהרא"ש התכנסו באומן

המונים במוצאי שבת
עם הצדיק מיבנאל
הקלטה מדהימה: מוהרא"ש מגלה
כיצד יפעל מהשמים למען הרווקים


1 תגובות

    • 1.
    • מתי תבינו אין מחליף למוהרא''ש זי''ע
      מאת: שי
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup