ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - ההילולה של רבי שמעון בר יוחאי ביבנאל תשע"ז
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
ההילולה של רבי שמעון בר יוחאי ביבנאל תשע"ז

במעמד רב רושם התקיימה הילולה של רבי שמעון בר יוחאי ביבנאל, ברחבה הסמוכה לציון מוהרא"ש זיע"א. במעמד מרגש זה השתתפו רבני ישיבת "תפארת מוהרא"ש", אנ"ש היקרים ותלמידי הישיבה

כ' באייר תשע"ז, 16/05/2017 | 02:50 

LAG-BOMER9-77.jpg (600×450)
'האש שלי תוקד'
כמידי שנה בשנה, נערכה ההדלקה המסורתית לכבוד רבי שמעון בר יוחאי, כיבדו בנוכחותם רבני הקהילה אורחים רבים שבאו לשבות בשבת ביבנאל ובראשם גדול תלמידיו של הצדיק מו"ר הרה"ח רבי יצחק לעזער שליט"א.

המעמד נערך בחסות הישיבה "תפארת מוהרא"ש" ובתמיכתה ובעידודה של עמותת "ישמח צדיק" ששמה לה למטרה לאחד ולגבש את הקהילה סביב מורשתו הרוחנית הכבירה של הצדיק בכלל ובישיבה הקדושה, בפרט, המבוססת ע"פ עצותיו של הצדיק.

בזכות ההדלקה לכבוד רשב"י זכה האברך ר' מאור בניזרי הי"ו שהרים תרומה חשובה לכבודה של הישיבה.יבורך הוא וכל התורמים והמסייעים בהחזקת לימוד התורה של בחורי החמד  ויבורכו מפי עליון.

כל הכסף שנתרם במעמד קדוש זה ממכירת בקבוקי השמן ישמש לרווחתם של הבחורים היקרים הלומדים תורה כפי הדרך שסלל כ"ק האדמו"ר מוהרא"ש זצוק"ל.

בכסף זה יעודדו את התלמידים לעסוק ביתר שאת בלימוד התורה, הן ע"י פרסים והגרלות על סטים של ספרים והן ע"י יציאה לטיולים ושיפור ארוחותיהם של הלומדים בישיבה הקדושה.

כאן המקום להודות לכל התורמים והמסיעים ועליהם תבוא ברכת טוב וכל ההבטחות שהבטיח רשב"י הקדוש בתומכי אורייתא יתקיים בהם ובזרעם.
LAG-BOMER8-77.jpg (600×450)


» רבי נחמן מברסלב

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושא זה:סוד-הצלחתו-של-בית-התבשיל
תהיה-נדבן-שיר-ישיבת-תפארת-מוהראש
תלמוד תורה 'ילדי חן'

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup