ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - 16 שנים קשות הסתיימו בנסיעה אחת ליבנאל
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
16 שנים קשות הסתיימו בנסיעה אחת ליבנאל

16 שנה הם התרוצצו בין רופאים ומומחים - ללא הצלחה... כששמעו על סגולת 'מקווה מלכה' ביבנאל כמעט שויתרו בגלל המרחק, אך לבסוף עשו את המאמץ שהתברר ככדאי כפליים כשנולדו להם התאומות לאחר שנה • אמונה תמימה

כ"ד בניסן תשע"ה, 13/04/2015 | 17:35 | דן כהן"מאז שנולדו לי התאומות אני מאושרת עד הגג". צילום אילוסטרציה

"אני ובעלי" - פותחת יעל את סיפורה המרתק - "זוג מסורתיים הגרים בעיר באר שבע. במשך 16 שנה ייחלנו שניפקד ונזכה לבן או לבת. מה לא עשינו במשך השנים הרבות האלו: הלכנו למיטב הרופאים בתחום הפוריות, נקטנו בטכניקות חדשניות, אך לצערנו הרב לא זכינו לפרי בטן.

אין לתאר במילים את הצער וכאבי הלב שהיו מנת חלקנו בשנים אלו... כמו כל זוג רצינו מאוד לחבוק בזרועותינו בן או בת ושגם אנחנו נזכה להיות הורים בישראל.

עד שיום אחד דיברתי עם חברה טובה על הצער האישי שלנו. הדברים נגעו מאוד לליבה והיא הפנתה אותנו לאחותה המקורבת לחסידי ברסלב ביבנאל שסיפרה לנו על הסגולה שיש ב'מקווה מלכה' הנמצא ביבנאל. האמת שהיה מאוד קשה ומסורבל להגיע ליבנאל כי אנחנו גרים בעיר באר-שבע הנמצאת בדרום הארץ, ויבנאל נמצאת בצפון... אך לא הייתה לנו ברירה... ניסינו כל-כך הרבה דברים וכל-כך הרבה פעמים ביקרנו אצל רופאים מומחים במשך 16 שנה. בכלל לא היה קל... עד שהחלטנו - אנו נוסעים ליבנאל! אין לנו כבר מה להפסיד.

"חודש לאחר הטבילה נודע לי שאני בהריון - ידיעה אשר הציפה אותי באושר עצום שאי אפשר להסביר למי שלא עבר 16 שנים ארוכות וקשות כאורך הגלות. חודשיים לאחר מכן התבשרתי שיש בבטני... תאומות! וברוך ה', בזכות הצדיק מיבנאל זי"ע שהבטיח שכל אישה שתטבול ב'מקווה מלכה' תיפקד, זכינו לשתי בנות תאומות לאחר 16 שנים של המתנה.

ישתבח שמו, לפני חודש ילדתי שתי בנות בריאות חמודות ומתוקות. עכשיו אני מאושרת עד הגג" מסיימת יעל את סיפורה, "ולא נותר לי אלא לבוא עתה לציון הקדוש של הצדיק מיבנאל ולהודות לו על כך." אשרינו שזכינו.

» למאמרים נוספים של חסידות ברסלב


עוד בנושא זה:כך הפכתי אמא לשלישייה
כנגד כל הסיכויים

'מקווה מלכה' -
המקווה שמסוגל לפקידת עקרות

כך נכנסתי להיריון באופן ניסי
בזכות "מקווה מלכה"


1 תגובות

    • 23.
    • ממש סיפור מרגש
      מאת: אורלי
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup