ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הממשלה התפרקה? מוהרא"ש ניבא זאת כבר לפני שנה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הממשלה התפרקה? מוהרא"ש ניבא זאת כבר לפני שנה
הממשלה קרסה

שלפנו קטע וידאו מהארכיון שמוכיח כי מה שקורה בימים אלו במדינה היה ידוע לצדיקים האמיתיים כבר לפני תקופה ארוכה

י"א בכסליו תשע"ה, 03/12/2014


ממשלת ישראל הולכת לבחירות חדשות, פחות משנתיים לאחר הקמתה. הסיבה לקריסת הממשלה: חברי הקואליציה (שהוקמה על גבי הסתה כנגד לומדי התורה ותוך רמיסת זכויותיהם של השכבות החלשות) אינם מסתדרים ביניהם.

יש שיאמרו שהתהליך היה מעט צפוי, אחרים יתעקשו שהם לא מבינים כיצד הגענו למצב הזה, אך היו כאלו שאצלם הייתה ידיעה ברורה כבר מלפני כמעט שנה כי משהו צפוי לקרות - הממשלה לא תוכל להחזיק מעמד במצבה הנוכחי, והגזרות הקשות על עולם התורה לא יוכלו להמשיך להתקיים.

ומניין הייתה להם ידיעה הברורה? בתאריך כ"ד באדר ב' תשע"ד (26.03.2014) התקיים ביבנאל עיר ברסלב כינוס חירום שבו דיבר מנהיג ברסלב כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א בעיקר על עניין הצלת בני הנוער, אך בין דבריו שוחח גם על הגזירות שהונחתו על עולם התורה ואמר את המילים הבאות: "אני מבטיח לכם שלא יקח הרבה זמן, עוד מעט לא תהיה שם אחדות והכל יפול והכל ישתנה, הכל ישתנה לטובה. הקדוש ברוך הוא מנסה אותנו לראות איך אנחנו יכולים להתגבר על כל הצרות".

זמן לא רב לאחר דבריו של הצדיק מיבנאל התגשמה ההבטחה-נבואה במלואה: הממשלה שהוקמה תוך רמיסת כבודם ופרנסתם של לומדי התורה - התפרקה. 'ברית האחים' המפורסמת בין נפתלי בנט ליאיר לפיד התרסקה, האיחוד של אביגדור ליברמן עם ראש הממשלה בנימין נתניהו נקטע כבר לפני מספר חודשים, וכעת חילופי האשמות בין נתניהו לשר האוצר לפיד - ובעצם בין כמעט כל חברי הממשלה - בשאלה מי אשם במצב שאליו נקלעה המדינה? לשומרי התורה התשובה ברורה: כל מי שיסמן את הפגיעה בתורה הקדושה כמטרה - יספוג תבוסה.

אתר 'ברסלב סיטי' שלף את קטע הוידאו מהארכיון והרי הוא מוצג לפניכם.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:מה דעתכם בעניין הגזירות על
הציבור החרדי ועולם התורה?

צפו: הצדיק מיבנאל רוקד
"וכל קרני רשעים אגדע"

לפני פחות משנתיים: ביבנאל
מיהרו להצביע למען עולם התורה


2 תגובות

    • 3.
    • מאת: דן
      הצדיק דיבר ביום כד באדר והבחירות לכנסת יהיו ביום שלישי כו באדר.כמעט תוך שנה בדיוק התקיימו דבריו של הצדיק.
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup