ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - למרות הסערה: ביבנאל חגגו הנחת אבן הפינה לגני הילדים של חסידי ברסלב
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
למרות הסערה: ביבנאל חגגו הנחת אבן הפינה לגני הילדים של חסידי ברסלב

תחת גשם שהלך והתחזק השתתף הצדיק מיבנאל יחד עם ראש המועצה במעמד מכובד לרגל הקמתם של מבנים חדשים למוסדות החינוך ביבנאל

ד' בכסליו תשע"ה, 26/11/2014

צילום: מאיר גרונבלאט, נחמן סלמה, דניאל מלוך, נפתלי סלמה


לכבוד תחילת בנייתם של מבנים חדשים ומפוארים אשר ישמשו את מאות ילדי הגנים של חסידות ברסלב ביבנאל, נערך אתמול (שלישי) טקס מיוחד של הנחת אבן הפינה בראשותו של מנהיג הקהילה כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א ובהשתתפות ראש מועצת יבנאל, חברי המועצה ותלמידי התלמוד תורה. את המעמד הנעימו בשירה האחים המוזיקאים יונתן ואהרן רזאל.

באירוע הזכירו את שבחו של ראש המועצה מר רוני כהן אשר בזכותו התאפשרה בניית המבנים החדשים שיצטרפו לקומפלקס המפואר של "קריית חינוך ברסלב" המשמשת קרוב ל-1,500 ילדים מבני הקהילה. "ניכר שהחינוך ביבנאל עומד בראש מעייניו של ראש המועצה. הוא עשה ועושה ובוודאי ימשיך לפעול ולעשות רבות למען קידום החינוך ביבנאל" אמר מנחה הטקס.

כבוד הצדיק מיבנאל פתח את דבריו ואמר: "היום זה יום היסטורי, היום זה יום מיוחד. אנחנו נמצאים בטקס של הנחת אבן הפינה לגנים שראש המועצה מר רוני כהן הבטיח וקיים". בסיום דבריו איחל כי נזכה לראות שמיבנאל תצא הדוגמה לכל ארץ ישראל כיצד תושבים יכולים לחיות ביחד - כל אחד כפי אמונתו ודעתו, כי "האמת והשלום אהבו".

הטקס הסתיים לפני המתוכנן עקב הגשם העז שהחל בדיוק באותה שעה.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאןעוד בנושא זה:קידוש ה' ביבנאל: מבנה חדש
למתנדבי מד"א נחנך בטקס מרשים

היסטוריה ביבנאל: נחנכו
המבנים של מוסדות החינוך

חסידי ברסלב בוויליאמסבורג
חנכו בית מדרש חדש

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup