ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מצמרר: הניצולה היחידה מהפצצת הנגמ"ש משחזרת
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מצמרר: הניצולה היחידה מהפצצת הנגמ"ש משחזרת
  ניצלה מהאסון (צילום: בועז בן ארי)

כולם סביבה נהרגו ונפצעו קשה מפצצת מרגמה, רק היא נפצעה קל בלבד ושוחררה לביתה. כעת היא מספרת כיצד ניצלו חייה • רמז: יום לפני כן הגיע לידיה הקמיע הסגולי של הצדיק מיבנאל

י"ג אלול תשע"ד, 08/09/2014


"הקדוש ברוך הוא נתן לי מתנה קמיע, שכל מי שיחזיק עליו את הקמיע - אני מבטיח לו שלא יינזק ולא יקרה לו שום דבר, וההבטחה מוחלטת וברורה. מי שיהיה לו את הקמיע הזה, הקדוש ברוך הוא ישפיע עליו שפע ברכה והצלחה, ושמירה גדולה מאוד", במילים נדירות אלו התחייב כבוד הצדיק מיבנאל על סגולותיו של הקמיע המיוחד אותו גילה לעם ישראל בתקופת האינתיפדה לפני כ-10 שנים. מאז הגיעו אלפי סיפורים מדהימים על יכולותיו של הקמיע הקדוש, אחד מהם התרחש בחודש האחרון במהלך מבצע 'צוק איתן' והוא מתפרסם כאן לראשונה.

כמו אלפים אחרים, גם תאיר מקריית-גת, העובדת כאחות במרפאה מקומית, גויסה למילואים כדי לסייע בלחימה נגד ארגון החמאס בעזה שפתח בהתקפה כנגד תושבי ארץ ישראל. היא צוותה כפרמדיקית לכוח של מספר לוחמים ויצאה לפעילות.

אל שטחי הכינוס בהם שהו חיילי המילואים והמתינו ליציאתם לקרב, הגיעו כידוע רבים מתושבי ישראל כדי לעודד ולחזק את רוחם של החיילים. ביניהם היו גם חסידי ברסלב שחילקו במקום חוברות חיזוק וממתקים, אך הדבר העיקרי שאותו העניקו החסידים לחיילי צה"ל היה הקמיע הקדוש של הצדיק מיבנאל במטרה לשמור על חייהם ועל בריאותם.

"יום לאחר מכן היינו צריכים לצאת לאיזו פעילות ובערב סידרנו את הנגמ"ש כדי שיהיה מוכן לבוקר", מספרת תאיר ל'ברסלב סיטי'. "כשניקיתי את הנגמ"ש מצאתי שם שקית עם הקמיע". ככל הנראה נפל הקמיע לאחד החיילים שקיבל אותו ביום הקודם.

תאיר לא האמינה "בשטויות האלו", היא לא שומרת מצוות ולא מחזיקה מקמיעות ומסגולות. למרות זאת היא החליטה משום מה לשמור על הקמיע "כדי שמישהו אחר לא ימצא ויזרוק אותו".

זמן קצר לאחר מכן התברר לה באופן מצמרר על סגולתו המדהימה של הקמיע: "בערב שלמחרת נפל על הנגמ"ש שלנו פצמ"ר ואני נפצעתי מאוד קל", היא מתארת, "אף אחד לא היה עם קסדה חוץ ממני, למרות שאני בדרך כלל לא חובשת קסדה. כולם מסביבי נפצעו קשה מאוד או שנהרגו, רק אני נפצעתי מאוד מאוד קל". תאיר מספרת על האירוע ביובש, ומקולה נשמע כי אינה מסוגלת עדיין לחזור במחשבתה לפרטי אותו אירוע נורא.

כשהגיעה לבית החולים והורידה את המדים גילתה את הקמיע בכיסה, ולדבריה הבינה רק אז את הסיבה לכך שהיא היחידה אשר שרדה את פצצת המרגמה הקטלנית. השלב הבא בחייה הוא להצליח להיפגש עם כבוד הצדיק מיבנאל ולהודות לו באופן אישי על הנס הגדול.

ניתן להזמין את הקמיע הקדוש דרך משרדי ברסלב: 04-665-6666

דן כהן השתתף בהכנת הידיעה.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:

פעם לוחם תמיד לוחם: קצין גולני
לשעבר הגיע לעודד את החיילים

מהי מעלת הקמיע שהרב
הוציא? ומה רשום עליו?

חייל המשתתף בלחימה: "ניצלתי
בזכות קמיע של הצדיק מיבנאל"

1 תגובות

    • 1.
    • תודה באמת מצמרר ומחזק מאוד
      מאת: ישי
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup