חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הסעות לציון הקדוש מכל רחבי הארץ - (פרטים לנסיעה בהמשך הדף)
עבור ללוח ההסעות לחודש חשוון »

מה בדיוק הבטיח מוהרא"ש לרווקים ורווקות שיבואו אל קברו ביבנאל, איזה דברים נוספים אפשר לפעול בציונו הקדוש, ואיך בדיוק מגיעים לשם?הבטיח ישועות גדולות לבאים אל קברו. ציון מוהרא"ש הצדיק מיבנאל זי"ע (צילום: מאיר גרונבלאט)

בתאריך י"ז בשבט ה'תשע"ה שקעה החמה ונשמתו הטהורה של אדונינו מורינו ורבינו מוהרא"ש הצדיק מיבנאל זצוק"ל עלתה בסערה השמימה. הדור איבד את דמותו האדירה והקדושה, אך פעולותיו העצומות של הצדיק וספריו הנפלאים ימשיכו להאיר את הדורות הבאים עד ביאת המשיח במהרה בימינו, והכל מכוחו הגדול של רבינו הקדוש והנורא רבי נחמן מברסלב זי"ע ותלמידו מורינו רבי נתן מברסלב זי"ע.

הבטחה נדירה לישועות ומציאת הזיווג

בצוואתו כתב הצדיק מיבנאל הבטחה מיוחדת שאותה ביקש גם להדפיס על מצבתו: "אני מבטיח שכל בחור רווק וכל בחורה רווקה שיבואו כאן לקברי ויגמרו את כל ספר התהילים מהתחלה עד גמירה לזכותי - אזי אשתדל בכל מה שרק אוכל שימצאו את זיווגם. וזה הבטחה חזקה ממני".

    
הבטחתו של הצדיק מיבנאל לבאים אל קברו הקדוש

דבר ידוע הוא שהצדיק מיבנאל הקדיש חלק מרכזי מפועלו הגדול בחייו למען הרווקים והרווקות כדי שימצאו את זיווגם וינצלו מחטאים. כעת גם לאחר פטירתו הוא יעסוק בכך מן השמים כהבטחתו המפורשת שלעולם לא שבה ריקם. סיפורי ניסים וישועות לרוב מתרחשים בציונו הקדוש מדי יום ביומו.

בנוסף הבטיח הצדיק הקדוש: "לא אנוח ולא אשקוט עד שיהיה למי שבא לקברי להתפלל וללמוד ישועה שלימה מן השמים". והוסיף גם כאן והדגיש: "ובפרט בחור ובחורה שצריכים למצוא את זיווגם ויאמרו את כל ספר התהלים בלי להפסיק - אני מבטיח שימצאו את זיווגם מן השמים. ואני חזק בזה מאוד".

בצוואתו כתב גם: "מי שירצה איזה דבר וכו', איזה ישועה לפעול וכו', איזה רפואה לבקש וכו', שיבוא שם אל קברי והקדוש ברוך הוא יעזור שאהיה לו למליץ יושר למעלה. ופרטיות בניי ובנותיי וחתניי ותלמידיי לומדי ספריי, כשתבואו לבקש אצלי - תיוושעו בעזרתו יתברך בכל מילי וימלא לכם הקדוש ברוך הוא משאלות לבכם לטובה".

בערב הסתלקותו כתב הצדיק מספר מכתבים לתלמידיו ובהם חזר והבטיח ישועות לבאים להתפלל על קברו הקדוש ביבנאל, והוסיף במכתב לנשות חסידי ברסלב ביבנאל: "מה שרק תבקשו ממנו יתברך אצל קברי, אזי התפילות יענהו מן השמים".

יצויין כי למרות הבטחותיו הנדירות של מוהרא"ש זצוק"ל לבאים אל קברו, הוא הדגיש את חשיבות מעלת המשך הנסיעה לציונו של רבינו נחמן מברסלב זיע"א הטמון באומן, שעל כך מסר את נפשו כל ימי חייו, ובפרט בראש השנה. במכתב צוואה שנרשם במאמץ רב מבית החולים בימיו האחרונים, כתב הצדיק: "לכלל אנשי שלומינו, תראו להחזיק עצמכם ביחד ותמשיכו ללכת בדרך שהשארתי לכם. כל שנה תסעו בראש השנה לאומן". כמו כן, המכתב האחרון שהשיב מוהרא"ש דרך מדור 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' באתר 'ברסלב סיטי' היה בנוגע לנסיעה מספר פעמים בשנה לציון רבינו נחמן באומן, ועל כך השיב: "בוודאי זה דבר גדול מאוד להיות בכל פעם שרק מתאפשר לו לבוא אל ציון רביז"ל, כי זה היה רצונו הקדוש".

אלפים מתפללים בציונו של הצדיק מיבנאל זי"ע (צילום: נחמן מעהל)

דרכי הגעה לקברו של מוהרא"ש ביבנאל

* להגעה דרך אפליקציית waze יש לרשום "ציון מוהרא"ש הצדיק מיבנאל".

הסעות מאורגנות אל הציון הקדוש יוצאות מדי שבוע מרחבי הארץ. לפרטים התקשרו למוקד משרדי ברסלב: 04-665-6666 או לפלאפון: 053-310-5671 / 052-760-8547

לבאים מכיוון המרכז יש לנסוע דרך כביש עוקף עפולה לכיוון טבריה ובצומת כפר תבור לפנות ימינה לכיוון יבנאל. משם ממשיכים ישר כ-10 דקות עד ליבנאל עיר ברסלב.

לבאים דרך צומת גולני ישנם שתי אפשרויות - 1. לנסוע לכיוון טבריה ובצומת פוריה לפנות ימינה לכיוון צומת אלומות ושם ימינה לעבר יבנאל. 2. לנסוע לכיוון עפולה ובצומת כפר תבור לפנות שמאלה לעבר יבנאל.

לבאים מכיוון טבריה/הגולן, יש לפנות בצומת כנרת לכיוון העליות ולהמשיך ישר כ-10 דקות עד ליבנאל.

נסיעות עם תחבורה ציבורית יש לברר עם חברות הנסיעות.

ביבנאל עיר ברסלב יש להגיע אל בית העלמין שנמצא במעלה ההר ע"י מוסדות החינוך של חסידי ברסלב, שם שוכן ציון מוהרא"ש הקדוש זי"ע.

לעזרה נוספת ניתן להתקשר למוקד משרדי ברסלב: 04-665-6666

 

זמני נסיעות לציון הצדיק מיבנאל – בחודש חשוון

ביום חמישי , כז בחשוון תשע"ח (17\11\16)

מתארגנת נסיעה לציונו של הצדיק מיבנאל.

הנסיעה מיועדת לגברים ולנשים בהפרדה מלאה.

היציאה מבני ברק :

בשעה 14.30 וחזרה משוערת בשעה 22.30.

 

לפרטים והרשמה בנייד: 0533105671
לאור הביקוש הרב של הציבור להגיע לציונו של הצדיק בערב ראש חודש אלול, אנו מארגנים נסיעות ממספר מקומות בארץ.  הנסיעה מיועדת לגברים ונשים בהפרדה מלאה.

ההמתנה בציון היא שלוש שעות, כדי שכולם יספיקו לקרוא את ספר התהילים במתינות

 היציאה הראשונה ביום שלישי כו במנחם אב תשע"ו מבני ברק בלבד. בשעה 14.00  נייד: 053310567  (נתנאל )

היציאה השנייה ביום חמישי כח באב תשע"ו (16\9\1) בשעות הצהריים ומהמקומות הבאים:

v      אשדוד

v      יבנה

v      רחובות

v      מועצה מקומית עמק לוד

v      ראשון לציון

v      בני ברק

לפרטים - אורי

0585733353 

 

היציאה השלישית ביום חמישי כח באב תשע"ו (16\9\1)

בשעות הצהריים מירושלים

לפרטים – רונן

05276054

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup