ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הסעות מכל רחבי הארץ אל ציונו של מוהרא"ש ביבנאל
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הסעות מכל רחבי הארץ אל ציונו של מוהרא"ש ביבנאל

זרם המתפללים בציון הקדוש ביבנאל עיר ברסלב הולך ומתגבר כל העת כשלאחרונה מגיעים למקום גם הסעות מאורגנות מכל רחבי הארץ, כאשר יש העושים זאת כחלק ממסע קברי צדיקים בצפון

כ"ט באייר תשע"ה, 18/05/2015 | 10:25אוטובוסים מכל רחבי הארץ. מתחם ציונו של מוהרא"ש ביבנאל (צילומי ארכיון נחמן מעהל)

מאז הסתלקותו של הצדיק מיבנאל מוהרא"ש זצוק"ל בחודש שבט האחרון לעולם שכולו טוב ופרסומה של הבטחתו המיוחדת לפעול ישועות לבאים אל קברו ובפרט לרווקים ורווקות, הולך ומתגבר מעת לעת זרם המתפללים שבאים לפקוד את ציונו הקדוש ביבנאל מכל רחבי העולם.

לאחרונה אף החלו קבוצות מאורגנות להוציא אוטובוסים מרחבי הארץ אל הציון ביבנאל, חלקן יוצאות באופן קבוע מדי שבוע. כך למשל כבר תקופה ארוכה יוצא בכל יום חמישי אוטובוס מהעיר בני ברק ליבנאל, כאשר נוסעים רבים מדווחים כי זכו כבר לקבל את ישועתם זמן קצר לאחר התפילה בקברו של מוהרא"ש. אוטובוס נוסף יוצא מדי שבוע ביום רביעי מירושלים עיר הקודש. לנסיעות אלו ניתן להצטרף באמצעות הטלפון 053-310-5671.

    
הבטחתו של הצדיק לבאים אל קברו ביבנאל

מלבד זאת מגיעות קבוצות רבות נוספות כחלק ממסע קברי צדיקים בצפון, כאשר היעד המרכזי הוא ציונו של מוהרא"ש, שם עוצרים בדרך כלל למשך כשלוש שעות כדי שהמתפללים יספיקו לסיים את כל ספר התהילים במקום. קבוצות של נשים נוהגות גם לערוך טקסי "הפרשת חלה" במתחם הציון הקדוש שמסוגל לישועות. חלק מהקבוצות המאורגנות אף ממשיכים לסיור בבית הכנסת המפואר של חסידי ברסלב ביבנאל ועוצרים לסעוד בבית התבשיל 'אהל אברהם' שבמקום אשר הוקם ע"י הצדיק זצוק"ל וממשיך לפעול עם שפע רב שנתרם ע"י נדיבי לב למוסדות הקהילה. הסיור מתאפשר רק לאחר תיאום מראש עם משרדי ברסלב 04-665-6666.

המשיכה ההמונית אל הציון ביבנאל מתגברת כל העת עם פרסומם של סיפורי הניסים המתרחשים לפוקדים את המקום. כידוע, הבטיח מוהרא"ש בצוואתו ישועות לבאים אל קברו וכתב: "לא אנוח ולא אשקוט עד שיהיה למי שבא לקברי להתפלל וללמוד ישועה שלימה מן השמים, ובפרט בחור ובחורה שצריכים למצוא את זיווגם ויאמרו את כל ספר התהלים בלי להפסיק - אני מבטיח שימצאו את זיווגם מן השמים. ואני חזק בזה מאוד".

צפו בחלק ממודעות הפרסום על הנסיעות לציון הקדוש ביבנאל:

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:כל הפרטים על ציונו הקדוש
של הצדיק מיבנאל

16 שנים קשות הסתיימו
בנסיעה אחת ליבנאל

הרב אברג'ל: "מוהרא"ש
היה מלאך ה' צבאות"


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup