ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - בלעדי: הספר 'רגעי מוהרא"ש' לקריאה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
בלעדי: הספר 'רגעי מוהרא"ש' לקריאה

ספר ראשון מתוך כתבי היד שהותיר אחריו מוהרא"ש זצוק"ל רואה אור ובו תולדות חייו עם סיפורים מאלפים כפי שכתב בעצמו לזיכרון  בפנים: קטעים נבחרים מהספר הנפלא, וגם הפרק הראשון להורדה

כ"א באדר תשע"ה, 12/03/2015 | 14:30


ימים ספורים לפני פטירתו של כבוד קדושת מוהרא"ש זצוק"ל הוא קרא ממיטת חוליו למזכירו האישי בארה"ב ר' נחמן סלמנוביץ והורה לו לגשת בזריזות אל חדר לימודו בבניין מתיבתא 'היכל הקודש' בבורו פארק, לאסוף את כל כתבי היד שאוחסנו שם במקום מיוחד ולשמור אותם אצלו עד לאחר הסתלקותו. לאחר ההסתלקות, כך ציווה מוהרא"ש למזכיר, יעבירו את כל כתבי היד לארץ ישראל אל המדפיס הוותיק הרב יחיאל לודמיר שמוציא לאור את ספרי מוהרא"ש כבר למעלה משלושים שנה.

בין הכתבים נמצאים כל מכתבי מוהרא"ש שלא נדפסו עדיין אשר יודפסו בהמשך על פי צוואתו הקדושה בסדרת ספריו המרכזית שו"ת 'אשר בנחל', סידור לשבת עם פירוש מיוחד וספרים רבים נוספים.

הספר הראשון שיצא לאור לאחר הסתלקותו של מוהרא"ש הוא ספר 'רגעי מוהרא"ש' אותו כתב מוהרא"ש בתאריך ד' בתמוז ה'תשס"ד בעת שהיה בנופש באוסטריה, ובו גולל אשר עבר עליו מעת היוולדו בשנת ת"ש ועד אחרי שהדפיס את ספרו הראשון "ארך אפיים", ויותר מכך לא זכינו.

את הספר פותח מוהרא"ש במילים: "יען שזיכני הקדוש ברוך הוא בזכויות חינם להתוודע מרבנו ז"ל, וזה לי ארבעים שנה שאני עוסק בצרכי ציבור לגלות ולפרסם את לימודו העמוק והתמים של רבנו ז"ל בעולם, ורבות עברו עלי במשך השנים האלו - כל מיני עליות וירידות, גבורות ודינים קשים, מחלוקת, עלבונות ובזיונות היו מנת חלקי... אמרתי לרשום על פני הכתב אמת מעט מזעיר כטיפה מן הים מה עבר עלי, כדי שיעמדו לימים רבים לפני בני ותלמידי הרבים".

לרכישת הספר הנפלא:
ברסלב סנטר יבנאל (אפשרות למשלוחים בכל הארץ): 04-665-0050
אזור המרכז והדרום: 052-7618316

» להורדת הקדמת הספר והפרק הראשון בפורמט PDF

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

עוד בנושא זה:מתי יודפס סידור של שבת קודש
עם פירוש "עת רצון"?

צוואתו המלאה של
כ"ק אדמו"ר מוהרא"ש זצוק"ל

וידאו וגלריית ענק:
עצרת השלושים למוהרא"ש זצוק"ל


4 תגובות

  • 1.
  • מאת: גבי המתמיד
   בבקשה לעלות לאתר את שאר הקובץ והספר המלא זה רצונו של כבוד הרב, ולא להתחיל עם פלפולים של שיווק...
  • 2.
  • מאת: דוד
   אתם צריכים לתת את כל הספר בקובץ pdf שכולם יוכלו בחינם לקרוא את הספר הזה כמו שאר הספרים שנמצאים באתר הזה בחינם
  • 3.
  • מאת: עמך בית ישראל
   בבקשה תשימו את כל הספר, יש לכם אתר נפלא שמחזק ממש את עם ישראל, אין ספק בליבי שהמוהראש היה רוצה שתשימו באתר את הספר כמו ששמתם את הספרים אחרים, תבורכו בכל הברכות
  • 4.
  • מאת: דוד
   יש מישהו ששילם את ההדפסה! יש מישהו ששילם את כל ההוצאות של ה עימוד/ הדהה/ ניקוד/ משלוח וכו' אם לא נעזור לו לםחות לכסות את ההוצאות האלו הוא לא יוכל להדפיס עוד ספרים שיש עדיין בכתבי יד.
   וד"ל.
   רק אחרי שיכוסו ההוצאות אולי יעלו לפה את הקובץ חינם
   כמו שלא מעלים לפה את שו"ת ברסלב להורדה חינם!!!
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup