ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - צפו: העולם היהודי עוקב בדאגה אחר מצבו של מנהיג ברסלב
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
צפו: העולם היהודי עוקב בדאגה אחר מצבו של מנהיג ברסלב
תקווה להחלמתו של הצדיק במהרה

הרשת מוצפת בכתבות ובקריאות להרבות בתפילות לרפואתו של כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א שנמצא עדיין במצב קריטי בתקווה לנס

י"ג בשבט תשע"ה, 02/02/2015 | 14:05


ברחבי העולם היהודי עוקבים בדאגה רבה אחר מצבו הקשה של הצדיק מיבנאל כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א אשר מאושפז בבית החולים cornell במנהטן ומצבו עדיין מוגדר קריטי.

אלפי תלמידיו ורבבות מעריציו של הצדיק בכל העולם ממשיכים לשאת תפילה ולערוך עצרות בתחינה לבורא עולם שיחולל נס ויחזיר את מנהיג חסידי ברסלב לאיתנו ולבריאותו. הצהריים (שני) תיערך עצרת תפילה מרכזית בבית הכנסת הגדול של חסידי ברסלב ביבנאל ובה יישאו דברים רבני הקהילה.

כידוע, החל מיום רביעי בשבוע שעבר מאושפז הצדיק מיבנאל במנהטן עקב המחלה הנוראה שהתגלתה בדמו ודרדרה באופן דרסטי את מצב בריאותו. אמש (ראשון) דווח כי בני משפחתו של מוהרא"ש נקראו להתאסף על יד מיטתו כדי להיפרד.

"במהלך השבת הגיעו בכירי הרופאים למסקנה סופית כי מצבו של מוהרא"ש קריטי ורק נס יוכל לשנות את המצב הנורא", סיפר אחד המקורבים. "אנחנו מוצאים את עצמנו בסיטואציה נוראה, אבא שלנו, המנהיג שלנו, מי שקירב אותנו אל הקדוש ברוך הוא ואצלו היינו שופכים את צרותינו, נמצא בין שמים וארץ!!!!! אי אפשר לעכל את זה עדיין".

הנכם מתבקשים להמשיך ולהעתיר בתפילות מעומק הלב בעבור מורינו ורבינו רבי אליעזר שלמה בן מלכה לרפואה שלימה וישועות בתוך שאר חולי ישראל.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:לא מתייאשים: התפילות לרפואת
מוהרא"ש ממשיכים בכל הכוחות

הצטרפו לתפילות: תיקון
הכללי לרפואת מוהרא"ש

לקרוע את השמים:
מצבו של מנהיג ברסלב קריטי!!


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup