ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הקיבוצניק לקח חוברת, והפך לדתי
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הקיבוצניק לקח חוברת, והפך לדתי
הקיבוצניק הפך לדתי (אילוסטרציה)

זה התחיל לפני שנתיים, אז קיבל חוברת חיזוק של הצדיק מיבנאל שגרמה לו לשנות את מסלול חייו • דניאל - חסיד ברסלב מיבנאל - כותב ל'ברסלב סיטי' על הפגישה ביניהם לפני שבוע

א' אדר ב' תשע"ד, 03/03/2014


הוא מורה לנהיגה על אופנועים בעיר טבריה, בן אחד הקיבוצים שבצפון, לבוש באופן קבוע במכנסי ג'ינס משופשפות ולרגליו סנדלי עור תנ"כיות. קוראים שלו יורם והכרתי אותו לפני שנתיים, אז נתתי לו חוברת חיזוק של חסידות ברסלב. הוא הודה לי מאוד ושוחחנו קצת.

לפני שבוע ימים פגשתי בו שוב והצעתי לו חוברת חיזוק נוספת. הוא החזיר לי חיוך רחב, לקח את החוברת וביקש שאשמע את הסיפור שלו. הקשבתי. "לפני שנתיים פגשתי בך ונתת לי קונטרס של הצדיק מיבנאל", שיחזר בהתרגשות. "תדע לך שזה נכנס לי עמוק עמוק ללב! למרות שאני קיבוצניק ומשפחתי האשכנזית-חילונית רחוקה מכל סוג של קירבה ליהדות, החוברת הזו חיזקה אותי ושינתה לי את החיים!", סיפר.

"תסתכל עליי - התחלתי לגדל זקן, אני מניח בכל יום תפילין והולך להתפלל בבית הכנסת. דרך החוברת הכרתי את הקדוש ברוך הוא והכרתי למעשה חיים חדשים לגמרי, חיים נפלאים ומיוחדים. פשוט תודה לך, תודה גדולה", הוא סיים את דבריו. לאחר מכן ביקש עוד מספר חוברות והוסיף בקשה - שאמשיך במלאכה קדושה זו - לחלק עוד ועוד חוברות נפלאות שכאלו לכל עם ישראל.

» לסיפורים ומאמרים נוספים

» לשליחת סיפור אישי למערכת


עוד בנושא זה:

"לא נכנס ללבנון
בלי החוברת של ברסלב"
כשהסודנים קיבלו
חוברות של ברסלב
הליטאי שמצא את
דרכו בחסידות ברסלב

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup