ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הקלטה מדהימה: מוהרא"ש מגלה כיצד יפעל מהשמים למען הרווקים
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הקלטה מדהימה: מוהרא"ש מגלה כיצד יפעל מהשמים למען הרווקים

בקטע נדיר שהגיע לידי 'ברסלב סיטי' נשמע מוהרא"ש זי"ע כשהוא מקשה כלפי בית הדין של מעלה: "יש לכם טענות על הבחורים והרווקות?" ומבטיח לפעול בחריפות לתיקון נשמתם של מעוכבי-השידוך

כ"ד בתשרי תשע"ו, 07/10/2015 | 13:55


הבטחתו המיוחדת של מוהרא"ש הצדיק מיבנאל זי"ע לפעול ישועה לכל מי שיבוא להתפלל וללמוד בציונו הקדוש - ובפרט לרווקים ורווקות שיסיימו שם את כל ספר התהילים - התפרסמה לה ברחבי העולם מאז הסתלקותו לשמי רום בחורף אשתקד, ומאז פוקדים רבבות אנשים את קברו ביבנאל עיר ברסלב ומעידים על ניסים ונפלאות שראו בעקבות כך.

כעת, קרוב לשנה לאחר ההסתלקות, אנו חושפים לראשונה הקלטה נדירה שהגיעה לידי 'ברסלב סיטי' מארכיונו של נחמן מעהל אשר תיעד ואסף חומרים מיוחדים במחיצתו של הצדיק, ובה נשמע מוהרא"ש זי"ע כשהוא מתייחס בצער גדול לנושא הכאוב של בחורים ובחורות מעוכבי-שידוך הנופלים בעקבות כך לחטאים קשים ואומר בפה מלא כי יפעל למען תיקון נשמתם בשמים.

"לא חסר בחורים מסכנים ש... מסכנים, הבחורים מסכנים. בשמים אני יעזור להם", מבטיח מוהרא"ש. "זה אני מוכרח להגיד לכם ברבים, אני יהיה המליץ יושר לבנים ולבנות - אני יהיה המליץ יושר".

"אני מקווה שיתנו לי לדבר", מוסיף הצדיק בקטע הנדיר כשהוא מכוון בדבריו לדייני בית הדין בשמים, ואז מתבטא באופן חריף ביותר: "אבל אם לא, אני יעשה 'מרוקאי' אני יהפוך שם את השולחנות. אני אומר לכם פתוח, ברבים אני אומר את זה: אני יעשה 'מרוקאי' אני יהפוך את השולחנות בבית דין של מעלה. יש לכם טענות על הבחורים והרווקות? ...אני מתפלל להקדוש-ברוך-הוא וזה אני לוקח על עצמי. אני אהיה המליץ יושר לבחורים ובחורות שהם צריכים להתחתן".

לשמיעה והורדה בmp3 >>

שירו של אריק זנתי על הבטחתו של הצדיק מיבנאל זי"ע לבאים אל ציונו הקדוש

ידועה ומפורסמת מלחמתו של מוהרא"ש במשך כל ימי חייו במסירות נפש למען הצלת הרווקים והרווקות, ודיבוריו הרבים בהם עורר על חשיבות קיום חתונה בגיל צעיר במטרה להישמר בקדושה וטהרה ולהימנע מן החטא. אך דבר מדהים עוד יותר לראות כיצד מוהרא"ש הציב את נושא השידוכים בחשיבות ראשונה - גם לאחר פטירתו. הדבר מתבטא גם בנוסח אותו ביקש בצוואתו הקדושה לרשום על ציונו: "אני מבטיח שכל בחור רווק וכל בחורה רווקה שיבואו כאן לקברי ויגמרו את כל ספר התהילים מהתחלה עד גמירה לזכותי - אזי אשתדל בכל מה שרק אוכל שימצאו את זיווגם. וזה הבטחה חזקה ממני".

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:מרגש: שרים אצל מוהרא"ש
את הנוסח שעל ציונו הקדוש

הדרך לישועה: מסע מופלא אל
ציונו הקדוש של מוהרא"ש ביבנאל

לאחר ההלוויה: מופת ראשון
בציון הקדוש ביבנאל!


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup