ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הקמת אוהל כרצון כ"ק מוהרא"ש זי"ע
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הקמת אוהל כרצון כ"ק מוהרא"ש זי"ע
                                                      למעבר לחתימה על העצומה לחצו כאן »

לאחר הקמת אוהל כרצון כ"ק מוהרא"ש זי"ע, הוגשה לבית המשפט בקשה לפרק את האוהל, תלונות לוועדה לתכנון ובנייה, וכן הוגשה תביעה מנהלית כנגד הוועד לתכנון ובניה. בית משפט השלום פסק על הריסה!! 

י"ט בתמוז תשע"ז, 13/07/2017 | 16:05 ציון מוהרא"ש זי"ע 

מה נעשה עד עכשיו כדי למנוע את פירוק הציון:

לאחר הקמת אוהל כרצון כ"ק מוהרא"ש זי"ע, הוגשה לבית המשפט בקשה לפרק את האוהל, תלונות לוועדה לתכנון ובנייה, וכן הוגשה תביעה מנהלית כנגד הוועד לתכנון ובניה.

בית משפט השלום פסק על הריסה, יו"ר סיעת ש"ס אבי בן חמו נ"י פנה לשר הפנים הרב אריה דרעי נ"י בבקשה לעזרה, שר הפנים הוציא מכתב לשרת המשפטים הגב' איילת שקד על מנת שתעשה ככל יכולתה למנוע את צו ההריסה.

ועד הקהילה בשיתוף פעולה עם האברך היקר ר' נחמן סלמנוביץ' נ"י פנו לעסקנים בארץ ובחו"ל על מנת שיסייעו למנוע את הפירוק.

עו"ד ר' שלמה חליוה הי"ו הוציא תצהיר על בטיחות המקום, הכין מכתבים לשליחה לעסקנים השונים ועזר בכל מה שניתן היה לעשות.

ראש המועצה היקר רוני כהן הי"ו הגיש בקשה לערעור על צו ההריסה לבית המשפט המחוזי, הערעור נקבע לחודש תשרי, עורך הדין ביקש מבית המשפט המחוזי עיכוב לביצוע ההריסה עד לדיון בערעור בחודש תשרי, אך בית המשפט סירב, עורך הדין הבין כי הדבר תמוה, הלא אם לא יעכבו את צו ההריסה עד לחודש תשרי, מה הטעם בדיון בערעור בחודש תשרי? ולכן הגיש בקשה לעיכוב ביצוע צו ההריסה בבית המשפט העליון, עורך הדין הסביר לבית המשפט את הבעתיות בדיון בערעור, אך בית המשפט העליון דחה את צו ההריסה רק ב- 30 יום, עד י"ח אב 17/08/10 למניינם, ואמר לעורך דין לנסות לבקש מבית המשפט המחוזי להקדים את הדיון בערעור.

מה יקרה אם הציון הקדוש ח"ו ל"ע יפורק:

 לא יהיה צל מעל ראשם של המתפללים, ובפרט בחודש אב המתקרב החם מאד.

 אנשים מכל רחבי הארץ שמתכוונים לבוא בבין הזמנים לבקר במקום יגיעו לדקות ספורות וילכו עקב החום הנורא, ולא יזכו לסיים את ספר התהילים כרצון מוהרא"ש זי"ע, ובכך יתבטלו אלפי פרקי תהילים ותפילות.

 אברכים מאנ"ש שלומדים בציון הקדוש במשך שעות ארוכות ימנעו מלשהות במקום, בקיץ מפני החום ובחורף מפני הגשמים.

 מתי לדעתכם יבנו מבנה חלופי? הגשת תוכניות חדשות ושינוי ייעוד יכולים לקחת מעל כמה שנים!!!

 רווקים ורווקות הבאים לזכות לישועה לא יעמדו בחום הנורא כשעתיים שלוש לומר ספר תהילים וכרצון מוהרא"ש בלי הפסק באמצע!

 אנשים שכבר ימסרו את נפשם על מנת לסיים את הספר עד סופו, יכולים להגיע ממש לידי סכנת נפשות והתעלפות ל"ע, ללא מחסה מתאים מהשמש הקופחת.

 ובחורף שכבר לא יהיה חם, היכן נסתתר מפני הגשמים והרוחות העזות???

אפשר להמשיך ולמנות עוד ועוד פעולות מצערות שיקרו עקב פירוק מבנה הציון.

אנו ביחד עם ראש המועצה רוני כהן הי"ו פועלים בכל הדרכים החוקיות על מנת למנוע את פירוק הציון, וכן מארגנים תפילות על מנת לעורר רחמי שמים.

כאן אנו פונים לציבור כל מי שיש לו דרך חוקית כל שהיא לעזור על מנת למנוע את ההריסה, או עצה טובה, מתבקש לפנות ולהציע עזרה, כל רעיון יתקבל בברכה, כפי שנאמר "תשועה ברוב יועץ".

הצדיק מסר את נפשו בעבורנו במשך שנים רבות, בקשתו בצוואה לאנ"ש כתובה בתכלית הפשיטות:

"ולכן מה טוב ומה נעים באם תבנו על קברי אהל עם גג סגור דייקא, באופן שמי שירצה איזה דבר וכו', איזה ישועה לפעול וכו', איזה רפואה לבקש וכו', שיבוא שם והקדוש ברוך הוא יעזור שאהיה לו למליץ יושר למעלה".

זאת הבקשה של מוהרא"ש זי"ע מאתנו.

במוצאי שבת קודש (פרשת בלק) נערכה תפילה לביטול הגזירה על הציון הקדוש ברוב עם, בהשתתפות בנו בכורו של כ"ק אדמו"ר מוהרא"ש זי"ע הרה"ח רבי נחמן שיק שליט"א, שעורר את אנ"ש להתפלל לביטול הגזירה, ולעשות כל שביכולתם על מנת למנוע את צו ההריסה, נאמרו פרקי תהילים, תיקון הכללי ברוב עם, לאחר דברי התעוררות מפי הרה"ח רבי נחמן שיק שליט"א, נערכו ריקודים להמתקת הדינים.
תפילה3.jpg (600×450)
תפילה4.jpg (600×450)

תפילה6.jpg (600×450)

כך נראה ציונו של הצדיק בעבר לפני בניית האוהל שמיועד להריסה

 

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:מחאה על צו מבזה להריסת
ציון הצדיק מיבנאל

אלפים התפללו בציונו של
מוהרא"ש לבניית אוהל במקום

מוקד הברכות: עם ישראל מבקש
ישועות אצל הצדיק מיבנאל


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup