ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - ביקורו של הרב אריה דרעי ביבנאל
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
ביקורו של הרב אריה דרעי ביבנאל

חֲבָל עַל דְּאָבְדִין וְלָא מִשְׁתַּכְּחִין שהצדיק לא פה איתנו בגוף לראות איך הקהילה פורחת וגודלת למרות כל הקשיים, והנה זכינו לביקורו של הרב דרעי נ"י בציון הצדיק ובמוסדות החינוך של יבנאל עיר ברסלב שהבטיח "יבנאל תקבל את כל מה שמגיע לה"!

כ"א בכסליו תשע"ז, 21/12/2016 | 15:00 

צילום: יעקב כהן, אביאל דומן, אריה חוסן


ביקור בציון הקדוש ובמוסדות חינוך יבנאל עיר ברסלב

מי שזוכר איך במשך השנים כמה שכ"ק מוהרא"ש זי"ע העריך ואהב את הרב אריה דרעי וציפה לחזרתו ומסר נפשו בשביל ש"ס ותמיד הזכיר ואמר שש"ס זה בכלל לא מפלגה אלה דאגה לכלל הציבור ועניין של "להחזיר עטרה ליושנה"

חֲבָל עַל דְּאָבְדִין וְלָא מִשְׁתַּכְּחִין שהצדיק לא פה איתנו בגוף לראות איך הקהילה פורחת וגודלת למרות כל הקשיים, והנה זכינו לביקורו של הרב דרעי נ"י בציון הצדיק ובמוסדות החינוך של יבנאל עיר ברסלב שהבטיח "יבנאל תקבל את כל מה שמגיע לה"!.

השר הגיע ליבנאל בליווי בכירי משרדיו וביניהם מנכ"לי הפנים והפריפריה. 

את הסיור פתח השר במתנ"ס יבנאל ובפינת החי של המושבה. השר קיבל הסבר מפי ראש המועצה על הפעילויות המתבצעות במקום. 

משם המשיכה הפמליה לביקור בתחנת מד"א יבנאל המנוהלת בהתנדבות ע"י חבר המועצה אבי בן חמו. השניים הציגו בפני השר את המתנדבים הרבים מקהילת ברסלב שמאיישים את האמבולנס בכוננות ובזמינות בכל ימות השנה. 

את הסיור המרוכז במושבה כולם עשו באוטובוס אחד כאשר ראש המועצה מדגיש בפני השר את חשיבות התקציבים הנדרשים למועצה לפיתוח כבישי השיכון, מדרכות, תאורה וגני ילדים.

תחנתם הבאה הייתה בציון כ"ק מוהרא"ש זי"ע, השר שהיה קרוב מאוד לאדמו"ר התפלל בציון. משם המשיך לסיור במוסדות החינוך של קהילת ברסלב, שם קיבלו התלמידים את השר בשירה ובדגלים. 

השר הדגיש כי חינוך הילדים נמצא בראש סולם העדיפויות והנחה את מנכ"ל רשת החינוך שהתלווה לסיור לפעול לפינוי מיידי של הקרוואנים הרעועים ולהשלים את מבני הקבע שמאושרים לבנייה. 

ראש המועצה הדגיש בפני השר כי לנגד עיניו תמיד עומדים הצרכים של מערכת החינוך ביבנאל וכי הוא נותן חשיבות מיוחדת לשוויון בין כל ילדי המושבה.

לאחר הביקור במוסדות החינוך המשיך השר לטקס פתיחת ביהכנ"ס בשיכון אותו פתח ושיפץ עמיאל אטיאס לאחר שהיה סגור במשך כעשור. השר כובד בקביעת מזוזה בפתח ביהכנ"ס וכובד בחשיפת השלט הנושא את שם ביהכנ"ס "אור השלום". 

עמיאל אטיאס המוכר במושבה כפעיל תורני סיפר לשר דרעי כי שם ביהכנ"ס נקבע כך על מנת להרבות שלום ואהבה בין כל התושבים ביבנאל.

סיעת ש"ס במועצה תעמוד לימין הציבור היבנאלי ותסייע בכל שיידרש בנושאי דת, רווחה, וסיוע לצעירים ולשכבות החלשות.

בסיום הסיור הגיע השר אל לשכת ראש המועצה שם התקיימה ישיבת עבודה מקצועית בה הוצגו בפני השר צרכי המועצה ממשרדי הפנים והפריפריה. השר הנחה את מנכ"לי המשרדים לסייע ליבנאל בכל הבקשות הקשורות למשרדים הנמצאים בשליטתו.

בעלייה לציון הקדוש של כ"ק קדושת מוהרא"ש זי"ע
בתפילה בציון הקדוש
בכניסה לתלמוד תורה "ילדי חן"

בית הספר "בית פיגא"

עם ל"ו צדיקים אנשי מעשה מד"א ביבנאל


» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושא זה:


דרעי בכנס פעילים בטבריה:
הקומנדו של ברסלב יוכיח את עצמו

אשקלון וחולון זכו לקבל את פני הצדיק
בכנסים למען תנועת ש"ס

האם זה נכון שהרב רוצה שכולנו
נרתם למען תנועת ש"ס?


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup