ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - צפו: ביקור הפתע של הרב דוד יוסף ביבנאל עיר ברסלב
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
צפו: ביקור הפתע של הרב דוד יוסף ביבנאל עיר ברסלב

חבר מועצת חכמי התורה נשא תפילה בציון הקדוש של מוהרא"ש, סייר במוסדות הקהילה המקומית וחיזק את התושבים: "זה הפלא ופלא מה שיש פה - אשריכם!"

כ"ב באדר א' תשע"ו, 02/03/2016 | 16:22 | נחמן מעהל


עם ה' חזקו ונתחזקה: יבנאל עיר ברסלב נהנתה אמש (ג') מביקורו של הגאון רבי דוד יוסף, חבר מועצת חכמי התורה ובעל ה'הלכה ברורה', שהגיע להשפיע חיזוק על התושבים ולהתרשם ממוסדות הקהילה הנרחבים שבעיירה הגלילית.

הביקור שהתקיים בהתראה קצרה החל בציונו הקדוש של מוהרא"ש במעלה הר יבנאל, שם סיפר הרב לאחר תפילתו כי זוהי עבורו כבר הפעם השלישית בתוך שנה שמגיע לקבר הקדוש המסוגל לישועות. הפעם הקודמת, סיפר, הייתה ממש לאחרונה כשהגיע למקום יחד עם זוגתו הרבנית.

הגר"ד יוסף ביקר גם בתלמוד התורה 'ילדי חן' של חסידי ברסלב, שם נכנס לכיתות והתרשם עמוקות מהחן של התלמידים ומבקיאותם בחומר הנלמד. "רואים על הפנים של הילדים שטוב להם פה", אמר.

במהלך הביקור שוחח במשך זמן רב עם אבי בן חמו, יו"ר סיעת ש"ס ביבנאל וחבר המועצה המקומית, שמע ממנו על ההתפתחויות במוסדות התורה והחסד במקום וחיזק את ידיו להמשיך יחד עם חברי הסיעה בעזרה לציבור.

בהמשך נשא שיעור בהלכה בפני אברכי הכוללים, שם סיפר על הידידות העמוקה ששררה בין מוהרא"ש לאביו מרן הרב עובדיה יוסף, וביקש לחזק את האברכים: "אתם נמצאים פה ביחד כולכם, יושבים ועוסקים בתורה, מחנכים את הילדים שלכם כולם חינוך טהור, גם הבנים וגם הבנות. ביקרתי בתלמוד תורה, מאוד מאוד נהנתי, עצם הדבר לראות שהילדים נהנים ושמחים - טוב להם פה. האחדות הזו שלכם שאתם יושבים פה ביחד ועוסקים בתורה, לומדים בכולל, תלמודי תורה, קביעות עיתים לתורה לבעלי בתים, זה הפלא ופלא מה שיש פה - אשריכם!".

את הביקור חתם הגר"ד יוסף בישיבת 'תפארת מוהרא"ש' המונה כ-80 בחורים. הרב סיפר לבחורים על תקופת היותו בחור בישיבת פונוביז' והעביר להם מסר: "אתם צריכים שתהיה לכם תאווה ללימוד התורה לפחות כמו שיש לכם תאווה לישון ולאכול".

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» מנויי אתרוג ורימון? תוכלו לצפות בסרטון כאןעוד בנושא זה:הרב דוד יוסף מסביר מדוע אביו
אהב את מוהרא"ש בצורה נדירה?

הראשון לציון זכה לקבלת
פנים חמה ביבנאל עיר ברסלב

צפו: הרב אברהם יוסף
ביקר בעיר ברסלב יבנאל


2 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup