ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - השר אריה דרעי הגיע לנחם את משפחת טולדנו ביבנאל
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
השר אריה דרעי הגיע לנחם את משפחת טולדנו ביבנאל

בערב שבת קודש הגיע יו"ר ש"ס ושר הכלכלה הרב אריה דרעי לביקור תנחומים בבית משפחת מנכ"ל מוסדות ברסלב הרב אשר טולדנו ז"ל. בהמשך הגיע לנחם גם שר הדתות הרב דוד אזולאי. תיעוד בלעדי

ג' באב תשע"ה, 19/07/2015 | 11:30זרם ביקורי ניחומים של אנשי ציבור נמשך כל העת ליבנאל עיר ברסלב. פטירתו הפתאומית של המנוח, הרב אשר טולדנו ז"ל שהיה מעמודי התווך של קהילת ברסלב ביבנאל ושימש כיד ימינו וכשליחו האישי של מוהרא"ש זצוק"ל בעניינים רבים במשך כ-25 שנה, היכתה בתדהמה את הקהילה ואת כל האנשים שאיתם היה בקשר למטרות קידום הקהילה.

הכאב הגדול של המשפחה והקהילה על מסקנות מוקדמות וחסרות ביסוס שהתפרסמו מיד בכל כלי התקשורת, על נסיבות פטירתו ועל התנהלות לקויה כביכול של העמותות, הוא כאב עצום, בפרט לאור ההיכרות רבת השנים עם המנוח שהיה ידוע כאדם מיושב מאוד בדעתו, שקול במעשיו, שלאורך כל השנים ניהל את המוטל עליו ביושר יוצא דופן וללא רבב. 

במהלך הביקור, ביקש הרב אריה דרעי לדבר בפרטיות עם אלמנתו וילדיו הבוגרים של המנוח, ונסגר איתם בחדר צדדי למשך שעה ארוכה, בה דנו בפרטי המקרה הטראגי והלא ברור שאירע. הרב אריה דרעי הבטיח לטפל ולברר את נסיבות המקרה לעומק, וכן עודד את המשפחה בכך שהיה עד למסירות נפשו ונאמנותו של המנוח עבור מוהרא"ש זצוק"ל והקהילה כולה.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:האזינו: רבנים ואישי ציבור
סופדים לצדיק מיבנאל זצוק"ל

אשקלון וחולון זכו לקבל את פני
מוהרא"ש בכנסים למען תנועת ש"ס

הדרך לישועה: מסע מופלא אל
ציונו הקדוש של מוהרא"ש ביבנאל


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup