ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - התעוררות אדירה להדפסת ספריו של מוהרא"ש אחרי פטירתו
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
התעוררות אדירה להדפסת ספריו של מוהרא"ש אחרי פטירתו

מבית הדפוס יוצאים כל העת ספרים חדשים ומהדורות נוספות של ספרי מוהרא"ש זי"ע המלאים בחיזוק נפלא מתורתו של רבינו נחמן מברסלב זי"ע ותלמידיו הקדושים. בפנים: הדרך להשגת הספרים החדשים

ח' בסיון תשע"ה, 26/05/2015 | 11:25"אבקש מכם מאוד מאוד שחס ושלום לא תעכבו את הדפסת ספריי הרבים שזכיתי לחבר" (צילום: אילוסטרציה)

תנופה אדירה להדפסת ספריו של מוהרא"ש זצוק"ל לאחר הסתלקותו, כאשר בין הספרים שמודפסים בחודשים האחרונים יוצאים גם כרכים חדשים מספרי שו"ת "אשר בנחל" וגם מהדורות נוספות של הכרכים הישנים מסדרת ספרים זו - הגדולה והמרכזית שבין ספרי מוהרא"ש.

כמו"כ יצאו לאור לאחרונה ספרים חדשים מסדרת "שאלות ותשובות בחסידות ברסלב", וספרים נוספים כדוגמת "תוך הנחל" שנת תשע"ג ובו מאמרים נפלאים ממוהרא"ש על כל שבתות השנה והמועדים. בתוך כך נתבשרנו שכעת עמלים על ההכנה לדפוס של ספר שיר השירים עם פירוש "רצוף אהבה" - מתוך כתב ידו של מוהרא"ש זצוק"ל.

בצוואתו ביקש מוהרא"ש שלא לעכב את הדפסת ספריו הרבים וכתב: "בניי ובנותיי, חתניי ותלמידי היקרים, אבקש מכם מאוד מאוד שחס ושלום לא תעכבו את הדפסת ספריי הרבים שזכיתי לחבר ותדעו שזכות לכל בר ישראל להדפיסם".

לידיעתכם: נותרו במלאי סטים אחרונים של סדרת שו"ת ברסלב חלקים א'-כ"ד ושל סדרת שו"ת אשר בנחל חלקים א'-ה'. כל הקודם זוכה! כמו-כן, לבקשת רבים מודפס מחדש בימים אלו חלק א' של שו"ת ברסלב.

את הספרים החדשים וכל שאר ספרי ברסלב ניתן להשיג במרכז ההפצה "ברסלב סנטר" בטלפון 04-66-500-50, שם גם ניתן להפקיד תרומות להדפסת הספרים הקדושים. את ספר תוך הנחל - שנת תשע"ג ניתן להשיג במספר טלפון: 052-7622316.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאןעוד בנושא זה:כמה זמן רצית סט
'שיחות מוהרא"ש' בספריה?

היכן בספרי רבנו נחמן מברסלב
מוזכר העניין של 'הפצה'?

הרבי מחב"ד:
מחסידי ברסלב תלמדו הפצה


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup