ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - א' אייר תשע"ג
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - א' אייר תשע"ג

בשבוע האחרון הוספנו לספריית האתר שני ספרים וששה עשר קונטרסים חדשים  בנוסף נוספו שלושה קונטרסים חדשים באידיש ושניים בפורטוגזית • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל  כנסו להתחזק

א' אייר תשע"ג, 11/04/2013


ספרים

אשר בנחל חלק ק"ז
קובץ מכתבים ושאלות ותשובות אשר בנחל הנובע מקור חכמה יסודתם, ענינים נוראים ונפלאים, עצות יקרות, התחזקות והתעוררות להתקרב אל השם יתברך בכל דרגה ודרגה מכל מקום שהוא, יהיה מי שיהיה.

שיחות מוהרא"ש חלק ט"ו
שיחות נפלאות ונוראות אשר נשמעו מפי הרב החסיד האמיתי וכו', איש האשכולות, שהכל בו וכו', ראש חבורתנו, כ"ק מוהרא"ש שליט"א. משולב בפסוקי תנ"ך ומאמרי חכמינו ז"ל הקדושים מגמרא ומדרשים, והזוהר הקדוש, וכתבי האר"י ז"ל, וספרי תלמידי הבעל-שם-טוב הקדוש זי"ע, וספורי צדיקים המקובלים מדור דור.


קונטרסים


קונטרס ביטול זמן
יגלה את יקרת הזמן, איך שהאדם יכול להצליח בו ברוחניות וגם בגשמיות, וכן להיפוך יגלה את גנות המבטל את הזמן, אשר אין לך אבדה יותר גדולה מאבדת הזמן.

קונטרס דחיקת השעה
יגלה איך שכל הצרות שעוברות על האדם הן רק מחמת שאין לו סבלנות ודוחק את השעה, ועל ידי זה נופל לעברות חמורות, כי להיפוך - אם היה האדם סבלן גדול, ולא היה דוחק את השעה, אז דיקא היה מצליח בכל מעשיו, והיה צדיק גדול.

קונטרס דמיונות שוא
יגלה ויפרסם את אמיתת מציאותו יתברך, ואיך צריך לשמור עצמו מכל מיני צבועים ונוכלים המטעים את הבריות, ומנתקים אותם ממנו יתברך.

קונטרס ים סוער
יגלה איך שהעולם הזה הוא כמו ים סוער, והיצר הרע בוער בו מאוד, ויבאר עצות נפלאות איך לצאת ולהנצל מהים הסוער הזה, ולזכות לדבק עצמו בו יתברך.

קונטרס ימי הנעורים
יחזק את הבחורים הצעירים, וילמד להם דרך קלה ונעימה איך לזכות להגיע אל השגת התורה, ויכניס בהם תשוקה עצומה אל לימוד התורה הקדושה, ושלא יכלו את ימי הנעורים בהבל וריק, ויתרחקו מכל מיני חברים רעים.

קונטרס דרך התשובה
יורה דרך לרחוקים איך לשוב אליו יתברך, ויחזק ויאמץ את כל הירודים והנפולים שירדו ונפלו על ידי מעשיהם הרעים במקומות המלוכלכים והמטונפים, רחמנא לצלן, ויגלה להם עצות נכונות איך להתחזק ולחזור אל הקדושה, וידבר על לבבם דיבורי ניחומים בשבעה משיבי טעם.

קונטרס חכה קצת
יגלה נפלאות במעלת האדם שיש לו סבלנות, ואינו דוחק את השעה, ולהיפוך - כל הצרות והיסורים והכשלונות בחיים באים רק מחמת דחיקת השעה, שאי אפשר לו לחכות.

קונטרס חולשת עצבים
יגלה לאדם את ההפסד שגורם לעצמו על ידי חולשת עצבים וידריך את האדם, ויתן לו עצות נפלאות איך לצאת מחולשת - עצבים, ואיך להגיע לעצבים חזקים.

קונטרס תשתחרר מהלחץ
יגלה שכל הבעיות שעוברות על האדם הן רק מחמת הלחץ שמלחיץ אותו כל דבר, והוא נוטל על עצמו דברים יותר מכוחו, וזה אשר ממוטט אותו ואת כוחו וחשקו לחיות.

קונטרס אל תשבר
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל שיחזיק מעמד בכל מה שעובר עליו בימי חייו, ושום דבר שבעולם לא יוכל לשבור אותו ולא יפילו ולא יחליש דעתו כלל, רק מכל צרותיו וירידותיו והרפתקאותיו יברח אליו יתברך, ועל ידי זה יעבור את זה העולם בשלום, ויהיה תמיד דבוק בחי החיים בו יתברך.

קונטרס מי אשם
יגלה ויבאר דרך קלה לאדם איך לעבור את זה העולם, ולא יאשים עצמו בכל מה שעובר עליו, ועל ידי זה ינצל מצרות ורעות רבות.

קונטרס כך היא המציאות
יפתח את עיני האדם לבל ילך שולל בזה העולם, ואל יפתהו יצרו בדימיונות והבלים, ויגלה נוראות נפלאות בהנהגת הקדוש ברוך הוא את עולמו.

קונטרס תפסיקו לריב
יעורר ויחזק על מעלת השלום בבית, ויגלה עצות נפלאות איך להפסיק כבר את המריבות בין הבעל והאשה, ועל ידי זה ישרה שכינת עוזו יתברך בתוך ביתו, ויומשך עליו שפע ברכה והצלחה בכל מעשה ידיו.

קונטרס הזהרו מהצבועים
יזהיר את עם ישראל מאוד, להשמר מכל מיני צבועים ושקרנים, המסתובבים עכשיו ומתלבשים בכל מיני לבושים להטות את לבם של ישראל מהאמונה הקדושה, שקיבלנו מאבותינו ורבותינו הקדושים מדור דור.

קונטרס רוח טובה
יכניס באדם אורה ושמחה, ויגביה את מצב רוחו, שיהיה לו תמיד מצב רוח טוב, ויגלה מאין באה ונמשכת לאדם רוח רעה, ויתן לו עצות איך לצאת מזה.

קונטרס יהיה טוב
יגלה את מעלת האדם המכניס בדעתו תמיד אמיתת מציאותו יתברך, ומחזק עצמו בבטחון חזק שיהיה טוב, ואינו מניח את עצמו ליפול בדעתו כלל.


קונטרסים בשפות נוספות


 

קונטרס באידיש - א סוף צו די צרות
וואס דאס איז א וואונדערליכע שיעור, געזאגט געווארן דורך כבוד קדושת הרב הצדיק מוהרא"ש שליט"א אריינצוברענגען אין אונז די ריינע און קלארע אמונה אין באשעפער, ווי אויך עצות און התחזקות וויאזוי אדורך צו גיין דעם לעבן בשלום. פרשת וישב תשע''ב

קונטרס באידיש - לעב מיטן מציאות
וואס דאס איז א וואונדערליכע שיעור, געזאגט געווארן דורך כבוד קדושת הרב הצדיק מוהרא"ש שליט"א אריינצוברענגען אין אונז די ריינע און קלארע אמונה אין באשעפער, ווי אויך עצות און התחזקות וויאזוי אדורך צו גיין דעם לעבן בשלום. פרשת שלח תשע''ב

ספר 'דער קוואל פון אמונה' - סדר במדבר תשע"ב
שיינע וואונדערליכע שיעורים, געזאגט געווארן דורךכבוד קדשת הרב הצדיק מוהרא"ש שליט"אאריינצוברענגען אין אונז די ריינע און קלארע אמונה אין באשעפער, ווי אויך עצות און התחזקות ווי אזוי אדורך צו גיין דעם לעבן בשלום סדר דברים תשע"ב

קונטרס בפורטוגזית - UM BOM CORASO
este livro revelara' ao leitor a grande virtude de ter um bom coracao e fara atrair para si a luzinfinita do altissimo, bendito seja, encontrando o paraiso, aqui mesmo, neste mundo

קונטרס בפורטוגזית - A PACIENCIA VENCE
neste livreto elucidamos a grandeza da pessoa que se fortalece com a virtude da paciencia. ao faze-lo, a vitoria do lado espiritual sobre o lado material e certeira. as palavras aqui escritas tem a capacidade de fortalecer e encorajar todos os que desejamincorporar a preciosa virtude da paciencia as suas vidas


לספריה »

1 תגובות

    • 1.
    • מאת: דן ככהן
      חינוך, הנקרא כמדומני חינוך למחנכים, האם יש אותו בספרייה, אני חושב בל"נ לממן את הוצאת הדפסתו מאחר והוא קונטרס חשוב לכל מחנך ומחנך
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup