ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - כ"ב אייר תשע"ג
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - כ"ב אייר תשע"ג

בשבוע האחרון הוספנו לספריית האתר ספר אחד ושבעה עשר קונטרסים חדשים  בנוסף הוספנו קונטרס חדש באידיש וקונטרס ברוסית • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל  כנסו להתחזק

כ"ב אייר תשע"ג, 02/05/2013


ספרים

אשר בנחל חלק ע"ה
קובץ מכתבים ושאלות ותשובות אשר בנחל הנובע מקור חכמה יסודתם, ענינים נוראים ונפלאים, עצות יקרות, התחזקות והתעוררות להתקרב אל השם יתברך בכל דרגה ודרגה מכל מקום שהוא, יהיה מי שיהיה.


קונטרסים


קונטרס סם המות
יעורר ויזהיר את עם ישראל לברוח מכל מיני סמי מות שיש עכשיו ברחוב, ויחזק ויאמץ את נערי ישראל, שנלכדו כבר בפח יקוש ולקחו סמים - איך לצאת מזה.

קונטרס חושב מחשבות
יגלה את מעלת מחשבתו של האיש הישראלי, ואיך יכול לזכות על ידי קדושת המחשבה להיות דבוק תמיד בו יתברך. ולהפך יגנה את גנות המחשבות הזרות וההרהורים הרעים, רחמנא לצלן, אשר פוגמים בנשמתו, ועוקרים אותו מכל העולמות, ומפילים אותו לבאר שחת.

קונטרס מחשבה טובה
יגלה את מעלת האדם הזוכה לשמור ולקדש את מחשבתו, ויחשוב רק ממנו יתברך תמיד.

קונטרס המצב ישתפר
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל, שלא יפול בדעתו מכל מה שעובר עליו ברוחניות ובגשמיות, וישים בו יתברך את בטחונו, ויראה ישועות גדולות מן השמים.

קונטרס שיחה בינו לבין קונו
דברים ערבים ונעימים, התחזקות והתעוררות עצומה לכל בר ישראל, שיזכה להתקרב אליו יתברך, ולהגיע אל השלמות הנצחית בזה העולם, להשתעשע בנועם ערבות זיו שכינתו יתברך, לדבר ולשיח עמו יתברך.

קונטרס חוזר בתשובה
יגלה לאלו אשר זוכים לחזור בתשובה אל הקדוש ברוך הוא את הדרך האמת, ואיך יתנהגו כל ימי חייהם. ושלא יתבלבלו משום בריה.

קונטרס נצור לשונך
יעורר ויחזק את האדם לשמור את פתחי פיו, ויגלה איך שכל הצרות שכל אדם סובל הם רק בשביל פיו, שמפקירו לדבר כל העולה על רוחו.

קונטרס קדושת הדיבור
יבאר ויגלה מעלת האדם המקדש את דיבורו, ואיך ששוקל כל דיבור קודם שמוציאו מפיו, ועל ידי זה יזכה לאריכות ימים ושנים טובות גם בעולם הזה, ומכל שכן שגם יזכה לחיי עולם הבא.

קונטרס לשון הרע
ירבה לגלות את מעלת קדושת הדיבור, ולהיפוך חומר העון של לשון הרע, ואיך שכל הצרות הבאות לאדם הן רק על ידי שמפקיר את דיבורו, לדבר כל העולה על רוחו.

קונטרס מסית ומדיח
יעורר ויחזק את כל בר ישראל, שיברח מכל מיני מסיתים ומדיחים, כמו שבורחים מאש שורף, ויגלה שכל מי שרק מסית נגד הקדוש ברוך הוא ונגד תורתו הקדושה ונגד האמונה הפשוטה, שקיבלנו מדור דור על ידי אבותינו ורבותינו, הוא בכלל מסית ומדיח, וצריכים להתרחק ממנו.

קונטרס מי השקרן
\יגלה לכל, איך שהיצר הרע הוא השקרן, ומטעה את בני אדם בכל מיני שקרים ונכלי ערמומיות, וכן כל מי שרוצה רק לרחקו ממנו יתברך, ידע שהוא שקרן גדול, וצריכים לברוח ממנו.

קונטרס שמח בחלקו
יגלה את מעלת האיש הישראלי שתמיד שמח בחלקו, ואינו דואג שום דאגות כלל, רק הוא תמיד שמח ומשמח את אחרים, ואדם שמחזיק במדרגה זו, הוא חשוב מאוד בשמים, וחי חיים נעימים, ערבים ומתוקים עוד בזה העולם; אשרי לו!

קונטרס מספיק בעיות
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל שלא ימשיך עצמו אל הצער, כי הנמשך אחר הצער, הצער נמשך אחריו, אלא יחפש ויבקש בעצמו תמיד רק נקודות טובות, וידון עצמו תמיד לכף זכות.

קונטרס צרות גדולות
יגלה ויבאר איך יכולים לצאת מכל מיני צרות הבאות לעל האדם, ועצות והתחזקות איך להחזיק מעמד בתוקף צרתו ויסוריו הקשים והמרים, ולהפוך הכל לששון ולשמחה.

קונטרס מצוות מעשיות
יגלה את מעלת האיש הישראלי המסלק את חכמתו ודעתו לגמרי, ומקיים הרבה מצוות מעשיות בלי שום השכלות כלל, רק בתמימות ובפשיטות, כאשר ציונו הבורא יתברך שמו, ועל ידי זה יזכה לכלים לקבל בהם את האור האין סוף ברוך הוא, ויאירו לו חייו בהארת נועם זיו שכינת עוזו יתברך; אשרי לו!

קונטרס הזהרו מרוצחים
יגלה מי הם הרוצחים של נשמות ישראל, ועצות איך יכולים להנצל מהם, ואשרי מי שישים לבו אל דברינו אלה, ואז יעבור את זה העולם בשלום, ויטעם טעם אור הגנוז עוד בזה העולם - אשרי לו בבא ואשרי לו בזה.

קונטרס קול קורא אל ה'
דברים ערבים ונעימים, מחזקים ומאמצים לבבות שבורים, מקרבים ומחזירים נשמות ישראל רעבות וצמאות אל אבינו שבשמים, ומגלים להן עצות והנהגות ודרכים ישראות, איך לעמוד חזק בזה העולם העובר כל הימים אשר על פני האדמה נמצאים.


קונטרסים בשפות נוספות


 

קונטרס באידיש - וועט דיר נאך לעכטיג ווערן
וואס דאס איז א וואונדערליכע שיעור, געזאגט געווארן דורך כבוד קדושת הרב הצדיק מוהרא"ש שליט"א אריינצוברענגען אין אונז די ריינע און קלארע אמונה אין באשעפער, ווי אויך עצות און התחזקות וויאזוי אדורך צו גיין דעם לעבן בשלום. פרשת מקץ תשע''ג

קונטרס ברוסית - Не Унижай Меня
Эта книга рассказывает о том, как прекрасен человек, который помогает другим поверить в свои силы и вселяет уверевостъ и радости в сердца его близких. 


לספריה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup