ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - ה' תמוז תשע"ג
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - ה' תמוז תשע"ג

ספריית האתר עודכנה: ספר 'אשר בנחל' ו-12 קונטרסים חדשים • בנוסף הוספנו קונטרס חדש באנגלית • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל חינם • כנסו להתחזק

ה' תמוז תשע"ג, 13/06/2013


ספרים

אשר בנחל חלק ק"ט
קובץ מכתבים ושאלות ותשובות אשר בנחל הנובע מקור חכמה יסודתם, ענינים נוראים ונפלאים, עצות יקרות, התחזקות והתעוררות להתקרב אל השם יתברך בכל דרגה ודרגה מכל מקום שהוא, יהיה מי שיהיה


קונטרסים


קונטרס חינוך הילדים
יגלה עצות קלות, איך לחנך את הילדים ברדכי התורה והנימוס, ואיך להחדיר בהם דרך ארץ והצלחת החיים.

קונטרס סבלנות לילדים
בו תבוארנה עצות נפלאות איך להצליח עם הילדים, ויגדלו בריאים בדעתם ובשכלם, ויהיו עצמאיים, וירוו מהם ההורים רוב נחת.

קונטרס אהבת התורה
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל בלימוד התורה הקדושה, ויכניס תשוקה עצומה בלב, איך להחזיק תמיד בלימוד ועסק התורה הקדושה, ויגלה עצות נכונות איך לזכות לכתרה של תורה.

קונטרס זיווג מן השמים
בו יבאר מהו הזיווג הבטוח ביותר מן השמים לבחור או לבחורה, ויורה להם עצות והנהגות ישרות איך למצוא את זיווגם מה שיותר מהר, ויצליחו בחיי נישואיהם, ויהיו הכי מאושרים כל החיים.

קונטרס זוג מוצלח
יורה דרכים ועצות טובות, איך שיחיו בני הזוג בשלום ובאהבה, ויהיו זוג מוצלח בחייהם, והשכינה תשרה תמיד בתוך ביתם.

קונטרס נישואין מוצלחים
יורה עצות ודרכים ונתיבות חדשות איך להצליח בחיי נישואין, ויחיו בני הזוג יחד חיים מאושרים כל ימי חייהם.

קונטרס טוב בבית
יבאר יגלה איך שאדם צריך להרגיל עצמו להיות רק טוב בבית, ועל ידי זה ימשיך את שכינת עוזו יתברך בתוך ביתו, ויומשך רק טוב וחסד ושפע בביתו.

קונטרס הכל דמיון
יגלה איך שכל העולם כולו מלא דמיונות, וכל הסבל שאדם סובל בזה העולם, זהו רק מחמת הדמיונות שנדבקו בו, ותכף ומיד כשאדם יוצא מהדמיון, ובא אל המציאות - נגאל מכל צרותיו.

קונטרס זה לא נורא
יחזק ויאמץ וישמח את כל בר ישראל, ויעודד אותו שלא ירגיש רגשות אשמה, אלא יחזור בתשובה שלמה אליו יתברך מתוך אהבה אמיתית, ועל ידי זה ימשיך על עצמו ערבות נעימות זיו שכינת עוזו יתברך.

קונטרס צו השעה
יעורר ויחזק את נשמות ישראל על ענינים מאוד דחופים, שנצרכים לכל אחד בחיי יום יום, ואשרי מי שיקיים את כל זה, ויראה ברכה והצלחה בכל מעשה ידיו.

קונטרס שמור פיך
יעורר ויחזק על מעלת הזוכה לשמור פיו, לא לדבר כל העולה על רוחו, ועל ידי זה ינצל מכל מיני צרות, וימשיך על עצמו ערבות ידידות זיו שכינת עוזו יתברך.

קונטרס תמים תהיה
יבאר ויגלה מעלת ההולך בתמימות ובפשיטות, ואינו חוקר אחר עתידות, ואינו מסתבך בשום סכסוכים ומחלוקת, רק מחזק את עצמו באמונה פשוטה בו יתברך, והולך תמים בכל דרכיו.


קונטרסים בשפות נוספות


קונטרס באנגלית - What Do You Do?
"?Solid straightforward answers to the famous question - "What Do You Do


לספריה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup