ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - כ"ה חשוון תשע"ד
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - כ"ה חשוון תשע"ד

ספריית האתר עודכנה: 10 קונטרסים חדשים • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל חינם • כנסו להתחזק

כ"ה חשוון תשע"ד , 09/10/2013


קונטרסים


קונטרס

קונטרס בת ישראל
יחזק ויאמץ ויעודד את בנות ישראל, להתחזק באמונה פשוטה בו יתברך, ויתן להן עצות והדרכות ישרות, איך לעבר את זה העולם בנקל ובשמחה.

קונטרס

קונטרס דרך עוקפת
יגלה לאדם עצו איך לעבור את זה העולם בשלום, ולעף את כל הבעיות והמשברים, הצרות והמרירות העוברים על בני-אדם בזה העולם העובר.

קונטרס

קונטרס גומל חסד
ירבה לדבר ממעלת העושה חסד עם זולתו, ועל-ידי-זה הוא מוכיח, שהוא איש מיחס מדור דור, מזרעו של אברהם אבינו.

קונטרס

קונטרס מזוזת ביתך
יגלה נוראות נפלאות ממעלת האדם הזוכה לקים מצות מזוזה, ואת גדל הטובות והתועלת שמצוץ מזוזה מביאה להבית. ולהיפוך, איך שכל הצרות והיסורים, העניות, המריבות והחלאים הרעים, שבאים על בית שאין נזהרים בו במצות מזוזה.

קונטרס

קונטרס טהרת הבית
יחזק ויאמץ את אלו שנפלו ונכשלו בכל מיני פגמי הברית, רחמנא לצלן, ויגלה להם עצות והתחזקות והנהגות ישרות, איך לטהר את בריתם, ולחזר אליו יתברך, ולהמשיך עליהם הארת זיו שכינת עזו יתברך.

קונטרס

קונטרס שומר הברית
יעורר ויחזק את כל אלו שנפלו בפח נשבר, ופגמו בבריתם, ויגלה להם עצות ודרכים ונתיבות חדשות, איך לצאת מהרגלם הרע והמר, ויורה להם תקונים נוראים ונפלאים לתקן את אשר קלקלו ושחתו ופגמו.

קונטרס

קונטרס מאירת עיניים
יגלה נפלאות ממעלת קדשת העינים, ואל כל מה שיכולים לזכות על-ידי קדשת העינים ולהיפוך חמר העוון של הסתכלויות רעות על תמונות תועבה וכל מיני לכלוך המגרים את היצר ועל אנשים רעים, שכל זה פוגם מאד בנפש האיש הישראלי, ועוקר אותו מחי החיים, רחמנא לצלן

קונטרס

קונטרס אתה צודק
ידריך דרך ישרה לאדם, שיחזיק במדת השלום עם זולתו, ויגנה את המחלקת והמריבות, שגורמים פרודים בין נשמות ישראל, ומסלקים את שכינת עזו יתברך מהעולם, רחמנא לצלן.

קונטרס

קונטרס הצדקה משתלמת
ירבה לגלות נוראות נפלאות ממעלת האדם הזוכה לתן צדקה לעניים, ועוזר לכל בר ישראל, אשר מעלתו גדולה עד מאד בשמיים.

קונטרס
קונטרס בת מלך
יעורר ויחזק את בנות ישראל, שתחזרנה בתשובה שלמה אליו יתברך, ותתנהגנה במדת הצניעות, ותשמרנה את בעליהן, שלא יכשלו בעברות, חס ושלום, אז זכותן גדולה מאד בכל העולמות, ובזכותן תתגלה השכינה בעולם בגאולה אמתית.לספריה »

1 תגובות

    • 1.
    • הקונטרסים לא נפתחים!
      מאת: סול
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup