ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - ז' כסליו תשע"ד
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - ז' כסליו תשע"ד

ספריית האתר עודכנה ב-5 קונטרסים חדשים • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל חינם • כנסו להתחזק

ז' כסליו תשע"ד , 10/11/2013


קונטרסים


קונטרס

קונטרס חכמת נשים
יעורר ויחזק את האשה שתהיה פקחית, כי רק בידה תלוי כל עתיד הבית, ההצלחה והאשר. ולהיפוך כל הכישלון וחרבן הבית, גם תלוי רק בידי האשה.

קונטרס

קונטרס ישוב הדעת
יבאר את מעלת האדם הזוכה להיות מיושב תמיד בדעתו, ואינו עושה שום מעשה פזיזות. ואל כל זה זוכים רק על-ידי תקף האמונה בו יתברך, ולהרבות בתפלה ובהתבודדות, ובדבקות הבורא יתברך שמו.

קונטרס

קונטרס מנסים אותך
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל, שלא יסתכל על כל מה שעובר עליו, ולא יזוז מהאמונה הקדושה כהוא זה, רק ידע שכל מה שעובר עלי בגשמייות וברוחניות הוא רק נסיון מן השמים לראות אל מי יפנה בעת צרה.

קונטרס

קונטרס נסיונות גדולים
יעורר ויאמץ את כל בר ישראל, שיתחזק בכל המצבים הקשים שלו, ויתן לו עצות איך לעבר על כל הנסיונות הגדולים שנתקל בהם בחיי יום יום.

קונטרס

קונטרס כוח הבחירה
יגלה ויפרסם סודות ורזי דרזין מסתרי הנהגותיו יתברך, ואיך שמסר את הבחירה בידי האדם, ואשרי מי שמחבר עצמו עם הצדיק האמת, שהוא בחינת אברהם אבינו, ובוחר רק באמונה פשוטה בו יתברך, ובורח מכל הצבועים והרמאים המטעים את הבריות, ואז אל רב טוב הצפון והגנוז יזכה.לספריה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup