ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - ט"ז אדר ב' תשע"ד
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - ט"ז אדר ב' תשע"ד

ושוב ספריית האתר עודכנה: 10 קונטרסים חדשים מחכים רק לכם • כנסו, הורידו והתחזקו

ט"ז אדר ב' תשע"ד , 18/03/2014


קונטרס

קונטרס ביטחון אמיתי
יבאר את מעלת הבוטח בו יתברך, ובכל מצב שרק עובר עליו הוא מתחזק ומחזיק מעמד, ואינו נשבר בשום פנים ואופן.

קונטרס

קונטרס תברח מהר
יתן עצות נפלאות לכל בר ישראל, איך לברוח מהרע והטומאה המתפשטים עכשיו בעולם, ויחזק ויאמץ ויעודד וישמח את כל מי שנפל ונכשל כבר.

קונטרס

קונטרס טובת הזולת
יעורר ויחזק את כל בר ישראל, שיהיה רגיל לעשות טובה לזולת בכל יום, אשר אין למעלה מזה, ואשרי מי שזוכה להפיץ את אור רבנו ז"ל בכל יום לעוד יהודים, ולגלות להם את האור הגנוז.

קונטרס

קונטרס השדכן האמיתי
יעורר ויחזק את בני ובנות ישראל, שיתחזקו באמונת חכמים, כי הצדיק הוא השדכן האמיתי, העוסק לשדך את נשמות ישראל יחד, וגם עושה שלום-בית ביניהם, וממשיך את הקדוש-ברוך-הוא בתוך ליבות בני ובנות ישראל.

קונטרס

קונטרס קנאת סופרים 
ידבר ממעלת האדם אשר מקנא רק לדברים טובים, לקיים את הרצון של הקדוש-ברוך-הוא, וירבה לבאר את גנות מידת הקנאה, שאחד מקנא בזולת על לא דבר, ואשר זוהי ממש מחלה, רחמנא לצלן.

קונטרס

קונטרס דבר יפה
יגלה ממעלת קדושת הדיבור, ויחזק ויעודד את כל בר ישראל לשמור על דיבורי פיו, ועל-ידי-זה ימשיך לעצמו הארת זיו שכינת עוזו יתברך.

קונטרס

קונטרס בית שמח
יבאר את מעלת השמחה בבית, ואיך שהיא משרה את שכינת עוזו יתברך בתוך הבית, ובמקום שהשכינה מצויה, שם הברכה והשפע מצויים; אשרי מי שתמיד שמח.

קונטרס

קונטרס ברגע האחרון
יחזק ויעודד את נשמות ישראל לא להתיאש בשום פנים ואופן מכל מה שעובר עליו, ויגלה לו עצות נפלאות איך להתחזק בעתים הללו, שהעולם מלא פחדים גדולים.

קונטרס

קונטרס כבוד אלוקי
יגלה נוראות נפלאות בגילוי אלקותו יתברך, ואיך יכולים לזכות להגיע לזה, ויחזק ויעודד וישמח את כל הנפשות השבורות.

קונטרס קונטרס זה הזמן
יגלה מעלת האמונה בו יתברך, וידריך דרך קלה איך לשוב בתשובה שלמה אליו יתברך, ולהיות דבוק תמיד בחי החיים בו יתברך.


לספריה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup