ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - כ"ז אייר תשע"ד
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - כ"ז אייר תשע"ד

ספריית האתר עודכנה: 10 קונטרסים חדשים • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל חינם • כנסו להתחזק

כ"ז אייר תשע"ד , 27/5/2014


קונטרס

קונטרס קידוש השם
יעורר ויחזק את נשמות ישראל, שיקדשו שם שמים ברבים על-ידי קיום מצוותיו יתברך לעיני כל, ועל-ידי שילמדו תורה בפרהסיה, ויהיו גאים ביהדותם, שהם מזרע קודש בני הקדוש-ברוך-הוא

קונטרס

קונטרס דעת תורה
יורה ויגלה לכל בר ישראל, אשר היסוד בקיום היהדות הוא רק לשמוע בקול חכמי התורה, אשר רק להם יש דעת תורה, וישמור עצמו מכל מיני צבועים ושקרנים, רמאים המתחזים כרבנים, והם בורים ועמי ארצים, המטים את נשמות ישראל מדרך הישר.

קונטרס

קונטרס הזמן עובר
יעורר ויחזק את כל בר ישראל, שיתחזק בכל מה שעובר עליו, וישוב בתשובה שלמה אליו יתברך, כי הזמן הולך והומה, והגוף אפשר כי היום בא יומו, ולכן אין זמן להיות בעצבות ובדיכאון, אלא להכלל באין סוף ברוך הוא.

 

קונטרס

קונטרס סבלן גדול
יגלה את מעלת הזוכה להגיע אל מידת הסבלנות, אשר זו המידה הכי יקרה וגדולה לזכות אליה בזה העולם, ואשרי מי שמגיע אליה, ואז יעבור את זה העולם בטוב ובנעימים.

קונטרס

קונטרס כבוד חכמים 
יגלה נוראות נפלאות ממעלת הזוכה לכבד את חכמי ישראל, חכמי התורה, וכל המכבד אותם, כאילו מכבד את הקדוש-ברוך-הוא, וכל המזלזל בכבודם, כאילו מזלזל בקדוש-ברוך-הוא, ועונשו גדול מאוד.

קונטרס

קונטרס שער התפילה
יגלה מעלת התפילה וההתבודדות אליו יתברך, שעל-ידי-זה יזכה לפתיחת הדעת והשכל, ויזכה להבין כל מה שלומד בתורה הקדושה, וידריך את האדם איך לחזור בתשובה אליו יתברך.

קונטרס

קונטרס יסוד התפילה
יגלה מעלת התפילה, שאדם מתפלל על כל דבר אל הקדוש-ברוך-הוא, אשר זה יסוד בית יהודי, ומי שמרגיל את עצמו להתפלל אליו יתברך על כל דבר, הוא יושב בטוח כמו בבית מוגן.

קונטרס

קונטרס התנגדות על ברסלב
יבאר ויגלה ממה בא, שיש כל-כך הרבה התנגדות על חסידי ברסלב, ולמה כל-כך קשה להתקרב אליהם, ויורה עצות איך לעבור על הכל ולשבור את כל המניעות הכרוכות בזה.

קונטרס

קונטרס האמת והשלום
יגלה מעלת האדם ההולך בדרך האמת, דרך התורה, שאז שיך שלום אמיתי, כי בלי אמת שהיא דרך התורה, אין שלום כלל וכלל, והכל דמיון.

קונטרס
קונטרס אהבה ושלום
יגלה את מעלת ישראל, שאחד אוהב את זולתו, ומעלת השלום, וגנות המחלוקת, אשר משם באים כל הצרות והיסורים לאדם.לספריה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup