ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - י"ב תמוז תשע"ד
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - י"ב תמוז תשע"ד

ה'זמן קצר', אך 'עדיין לא מאוחר' לטעום מ'מתיקות התורה' • עכשיו בספריית ברסלב הגדולה ברשת: 10 חוברות חדשות של הצדיק מיבנאל • כנסו לקרוא ולהתחזק

י"ב תמוז תשע"ד, 10/07/2014


קונטרס

קונטרס עין בעין
יבאר ויגלה מעלת קדושת העינים, ואיך שהאדם צריך לשמור מאוד על עיניו, לא להסתכל על תמונות תועבה ושאר דברים המגרים את היצר הרע, ועל ידי זה יזכה לחזות בנועם שכינת עוזו יתברך עין בעין, אשרי לו!

קונטרס קונטרס יום השנה
בו תבואר הנהגת יום השנה, שקורין יארצייט, על אב ואם, כדת מה לעשות, ולימוד מה שצריכים ללמוד אז, ותפילות, תחינות ובקשות על קברם לומר שם.
קונטרס קונטרס אור השבת
יגלה נוראות נפלאות מאור השבת השופע בכל העולם כולו, ומי שזוכה לשמור שבת, הקדוש ברוך הוא מוחל לו על כל עוונותיו, ונשפע עליו שפע פרנסה לכל ימות השבוע, והוא המאושר ביותר בחייו.
קונטרס קונטרס ברכת השבת
יגלה מעלת קדושת שבת, ואיך השבת מביאה ברכה לכל אחד הזוכה לשומרה, והיא מצלת מכל רע, ומביאה לאדם כל הברכות; אשרי מי שזוכה לשמור שבת!
קונטרס קונטרס גדולת השבת
ידבר ממעלת הזוכה לשמור שבת קודש, שעל ידי זה ממשיך על עצמו זיו שכינת עוזו יתברך, וכבר לא חסר לו שום דבר.
קונטרס קונטרס עדיין לא מאוחר
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל שנתרחק מהקדוש ברוך הוא, ויורה לו דרך איך להתקרב אליו יתברך, ואשר אסור להתיאש בשום פנים ואופן, כי גדול אדונינו ורב להושיע.
קונטרס קונטרס חינוך מוצלח
יורה דרך טובה, מוצלחת וקלה בחינוך הילדים, ויגלה עצות איך להתמודד עם ילדים קשים ולשבור את טבעם הרע.
קונטרס קונטרס הזמן קצר
ידבר ממעלת יקרת הזמן, ואשר על ידו יכול לקנות לעצמו כל העושר שבעולם, ולהיפך את הזמן אי אפשר לקנות בשום כסף וזהב ובשום הון דעלמא. ועל כן אשרי השומר על הזמן הקצר שיש לו בזה העולם.
קונטרס קונטרס מתיקות התורה
יגלה נוראות נפלאות ממעלת לימוד התורה הקדושה, ומי שמרגיל עצמו ללמוד תורה, אזי ירגיד מתיקות כזו, שלא ירצה לעזוב את התורה כל ימי חייו.
קונטרס קונטרס מעלת קברי צדיקים
יעורר ויחזק את כל בר ישראל, שיהיה רגיל לבוא אל קברי הצדיקים ולהתפלל שם, כי התפילות שאדם מתפלל במקום גניזתם, מתקבלות לרחמים ולרצון לפני אדון כל ברוך הוא. ובפרטיות ידבר ממעלת הזוכה לבוא לציונו הקדוש של רבנו ז"ל בעיר אומן על ראש השנה, ואל מה זוכים לפעול שם. 

לספריה »    לכל החדשות מקרן ההדפסה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup