ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - ז' אב תשע"ד
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - ז' אב תשע"ד

איך זוכים לחיים רגועים ומפסיקים לדאוג? • קבלו 10 חוברות חדשות של הצדיק מיבנאל שיעזרו לכם בפתרון • כנסו לקרוא ולהתחזק

ז' אב תשע"ד, 03/08/2014


קונטרס

קונטרס תסתכלו טוב
יבאר את מעלת כל בר ישראל, ויעורר את כל אחד שיסתכל טוב בפנימיות כל הבריאה, אזי יזכה לראות את אמיתת מציאותו יתברך, המחיה ומהווה את כל פרטי הבריאה, ובלעדיו יתברך אין שום קיום לדבר הזה שמסתכל עליו. ובידיעות אלו יומתקו ממנו כל הדינים, ותאיר נפשו בהארת זיו שכינת עוזו יתברך.

קונטרס קונטרס לאן אתה רץ
יעורר ויגלה לכל בר ישראל שיזכה ליישב דעתו בזה העולם היכן הוא נמצא, ואל יפול בדעתו כלל מכל מה שעובר עליו, ויורהו את דרך האמת לילך בה ולעבור את זה העולם העובר בשלום ובאהבה.
קונטרס קונטרס כל הכבוד
יגלה את אמיתת מציאותו יתברך, אשר הוא יתברך מלא כל הארץ כבודו, וכל מה שברא הקדוש ברוך הוא לא ברא אלא לכבודו, וכל אחד צריך לגלות את כבודו יתברך בקיום המצוות בשמחה עצומה, ולא להתבייש מפני המלעיגים.
קונטרס קונטרס אושר התפילה
יגלה ויפרסם את האושר הגדול המגיע לאדם העוסק תמיד בתפילה ובבקשה אליו יתברך, ואיך שחייו הם חיים רוחניים, ערבים ונעימים, וזוכה שיאיר עליו אור השכינה באור נורא ונפלא עד מאוד.
קונטרס קונטרס עינים יפות
יעורר ויחזק על מעלת קדושת העיניים, להרגיל עצמו להסתכל רק על רוחניות חיות אלקותו יתברך המחיה את כל הבריאה, ויזהיר מאוד לא להסתכל על שום מקומות מטונפים, אשר פוגם את מראה העיניים.
קונטרס קונטרס אהבת אחים
ירבה לדבר ממעלת אהבת ישראל ושלום בין איש לרעהו, ואשר על ידי זה ממשיכים את השכינה לזה העולם.
קונטרס קונטרס שלום בינינו
ירבה לדבר ממעלת מידת השלום בין אדם לחברו ובין אדם למקום ברוך הוא, ואיך שאין לך מידה טובה יותר מהשלום והאהבה, והקליפות והסטרא אחרא מאוד מפחדים שישרה השלום בינינו.
קונטרס קונטרס חיים רגועים
יגלה עצות נפלאות לכל בר ישראל, איך לחיות חיים רגועים, ולהיות מיושב בדעתו, ויעבור את זה העולם בשלמות, בלי שום צער ומכשול כלל.
קונטרס קונטרס תפסיקו לדאוג
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל, ויעורר את כל אחד שיברח מכל מיני דאגות המכלות את הנפש לגמרי ומחליאות אותה. ויחדיר אמונה פשוטה בו יתברך, אשר זה הפתרון לכל הצרות והיסורים.
קונטרס קונטרס יום חדש
יחזק ויאמץ את כל בר ישראל, איך לשמור על הימים הטובים שלו בזה העולם, ושלא יתיאש בשום פנים ואופן מכל מה שרק עובר עליו.

לספריה »    לכל החדשות מקרן ההדפסה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup