ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - י"ז כסליו תשע"ה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - י"ז כסליו תשע"ה

"האמונה היא יסוד הכל, בזכותה זוכים בכל, ואיתה הכל עוברים, והחיים - חיים טובים"  ספריית ברסלב סיטי התחדשה בעשרה קונטרסים המדברים ממעלת האמונה • קראו והתחזקו

י"ז כסליו תשע"ה, 09/12/2014


קונטרס נעימות אמונה
בו יבואר, איך שהאמונה הקדושה בו יתברך היא עיקר הנועם והערבות, ואיך שיכולים להפוך את כל המרירות העיצבון והדיכאון על ידי האמונה הקדושה בו יתברך אל תכלית הנועם והחיות האמיתי.

קונטרס כלליות אמונה
יגלה איך שעיקר כלליות היהדות הוא האמונה הקדושה בו יתברך בתמימות ובפשיטות, כאשר קיבלנו מאבותינו ורבותינו הקדושים מדור דור, והאמונה הקדושה היא כלליות הקדושה, ואיך שצריכים למלא את כל העולם כולו עם האמונה הקדושה בו יתברך, ולהתרחק מהרשעים הארורים הרוצים לעקור את האמונה הקדושה מאחינו בני ישראל.

קונטרס זכרון אמונה
יגלה מעלת האדם הזוכה לזכור תמיד ממנו יתברך, ומכניס עצמו בתוך האמונה הקדושה, ולא זז מזכרונות אמיתת מציאותו יתברך כרגע, ותמיד זוכר את האמונה הקדושה בו יתברך.

קונטרס טהרת אמונה
יגלה את מעלת הזוכה להאמין בו יתברך באמונה פשוטה, ושומר את עצמו מכל מיני אמונות כוזבות שיש בעולם, כי הכל הבל ורעות רוח, ותיכף ומיד כשמאמין בו יתברך באמת, יתבטלו ממנו כל מיני דמיונות ואמונות טפלות.

קונטרס התגלות אמונה
יגלה נוראות ונפלאות בגילויים אמיתיים להאיר אור על נפש כל בר ישראל אמיתת האמונה הקדושה בו יתברך, המסורה לנו מדור דור מאבותינו ורבותינו הקדושים ואיך שצריכים לעקור מעצמו כל מיני דעות נפסדות של כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה, שהוא כפירה עצומה, רחמנא לצלן, כי אין כוחנו אלא בפה - בתפילה ובקשה, רחמים ותחנונים, שיחה בינינו לבין קוננו ברוך הוא.

קונטרס חיזוק אמונה
יחזק ויאמץ מאוד בדרכי האמונה הפשוטה - לידע, אשר אין שום מציאות בלעדיו יתברך כלל, והכל לכל אלוקות גמור הוא, ואין לנו אלא דברי התורה הקדושה, אשר היא חיינו ואורך ימינו.

קונטרס ורעה אמונה
יגלה איך שאפילו כשנפל אל תוך גשמיות ועוביות אדמה, ושוכן בארץ, אף על פי כן גם משם יכול לרעות ולהזין את עצמו עם אמונה בו יתברך, ואין שום יאוש כלל, כי על ידי מידת האמונה יכול לעלות ולהגביה עצמו עד אין סוף.

קונטרס לימודי אמונה
יגלה וילמד את עומק לימודי האמונה - מה שיש ללמוד בסוגיות האמונה הקדושה בו יתברך, ויבאר איך שצריכים להתמיד בלימוד זה בכל יום ויום, באופן - שיזכה להגיע אל האמונה האמיתית בו יתברך.

קונטרס מעלת אמונה
בו יבואר מעלת האיש הישראלי, המכניס את עצמו בתוך האמונה הקדושה, וחי את חייו עם אמונת השגחה פרטית, שאז כל חייו הולכים כבר בצורה אחרת לגמרי, ומרגיש תענוגי עולם הבא בעולם הזה ממש; אשרי לו!

קונטרס יסוד אמונה
יגלה נוראות נפלאות מעלת האיש הישראלי המאמין בו יתברך, ואיך שיסוד היהדות הוא אמונה פשוטה בו יתברך, בלי שום חכמות והשכלות כלל, ועל ידי אמונה פשוטה יזכה לעבור את חייו בטוב ובנעימים.


לספריה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup