ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חדש בספריית האתר - כ"ט טבת תשע"ה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חדש בספריית האתר - כ"ט טבת תשע"ה

מחפשים את ההצלחה, היופי והנעימות בחיים? הגעתם למקום הנכון • ספריית האתר עודכנה ב-10 קונטרסים חדשים ו-2 קונטרסים באידיש • ניתן להוריד ולהדפיס את הכל חינם • כנסו להתחזק

כ"ט טבת תשע"ה , 20/1/2015


קונטרס

קונטרס הצלחת החיים
יגלה ויבאר איך האדם יכול לעבור את חייו, ויצליח דרכו, ויחיה בטוב ובנעימים כל ימיו, ויירש עולם הזה ועולם הבא גם יחד.

קונטרס

קונטרס לימוד החיים
יגלה נוראות נפלאות בלימודי החיים, איך לעבור את זה העולם בשלום, ולהצליח כל ימי חייו, ויזכה לחיות חיים נעימים, ערבים ומתוקים.

קונטרס

קונטרס זכות החיים
יגלה נוראות נפלאות מזכות חיי האדם, ואיך שצריכים לשמור מאוד מאיסורי רציחה דרך הפלות, שהוא העוון הכי גדול להמית תינוק בבטן אמו.

קונטרס נעימות החיים
יגלה עצות נפלאות לכל בר ישראל, איך יכולים להרגיש נעימות בחיים, ואיך שאסור להתייאש משום דבר שבעולם יהיה איך שיהיה ויהיה מה שיהיה.

קונטרס מציאות החיים
ידבר ויגלה לאדם איך שירגיל את עצמו עם המציאות, ולא יסתובב בעולם הדמיון, ויקבל את כל הבא עליו כמו שהוא, ויסתכל תמיד על המציאות הנכונה שבה הוא נמצא, וזה יעזור לו לעבור על הכל.

קונטרס יופי החיים
יגלה את יופי החיים ולמה יכולים לזכות בחיים, ויחזק ויאמץ את כל אלו השבורים שהתייאשו מהחיים, ומבקשים נפשם למות, חס ושלום, מרוב צרותיהם, ויסביר עצות איך להסתכל תמיד רק על יופי החיים.
קונטרס קונטרס חכמת החיים
יגלה מהי עיקר החכמה בזה העולם, ויורה דרכים נפלאות ונתיבות ועצות חדשות, איך לחיות חייו בטוב ובנעימים, ואיך לטעום טעם חיים אמיתיים ומיושבים.
קונטרס ובחרת בחיים
יחזק ויאמץ וידבר על לב בני אדם השבורים, אשר כבר נמאסו להם חייהם מרוב צערם, ורוצים, חס ושלום, לאבד עצמם לדעת, רחמנא לצלן, ויגלה להם נפלאות החיים.
קונטרס קונטרס טוב החיים
יגלה איך האדם יכול להפוך את ימי חייו לימים טובים ונעימים, ויזכה להרגיש תמיד את טוב החיים בזה העולם, ויבלה את ימי חייו בזה העולם בטוב אמיתי ונצחי, וירגיש בהם כל מיני ערבות ונעימות בזיו חיות אלקותו יתברך.
קונטרס קונטרס כך החיים
יגלה נוראות נפלאות שעל האדם לקבל את החיים כמו שהם, ועל ידי זה יזכה לעבור את זה העולם בנקל ובטוב ובנעימים.

קונטרסים באידיש


קונטרס באידיש - ראטעוועט מיין לעבן
וואס דאס איז א וואונדערליכע שיעור, געזאגט געווארן דורך כבוד קדושת הרב הצדיק מוהרא"ש שליט"א אריינצוברענגען אין אונז די ריינע און קלארע אמונה אין באשעפער, ווי אויך עצות און התחזקות וויאזוי אדורך צו גיין דעם לעבן בשלום. פרשת תזריע מצורע תשע''ג

קונטרס באידיש - א נייע וועלט
וואס דאס איז א וואונדערליכע שיעור, געזאגט געווארן דורך כבוד קדושת הרב הצדיק מוהרא"ש שליט"א אריינצוברענגען אין אונז די ריינע און קלארע אמונה אין באשעפער, ווי אויך עצות און התחזקות וויאזוי אדורך צו גיין דעם לעבן בשלום. פרשת במדבר תשע''ג


לספריה »

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup