ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - שמונה קונטרסים עומדים להגיע ממכבש הדפוס
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
שמונה קונטרסים עומדים להגיע ממכבש הדפוס
  
הקונטרסים החדשים (לחץ להגדלה)

שמונה קונטרסים נפלאים עומדים להגיע ממכבש הדפוס של קרן הדפסה "היכל הקודש" • וכן שאלה מעניינת שנשאל מוהרא"ש שליט"א: "עד מתי תפיצו את הקונטרסים?"

ז' אייר תשע"ב, 29/04/2012

בקרן ההדפסה "היכל הקודש" משתדלים להיות בכל עת "מוסיף והולך", משפרים את העיצוב של הכריכות ומשקיעים ממון רב על מנת להגיש לעם ישראל את דברי החיזוק של רביז"ל בצורה הכי יפה ומושכת.

הקונטרסים מלאים בעצות עמוקות ובחכמת חיים, ומגישים את דברי רבנו נחמן מברסלב זי"ע ותלמידיו בשפה פשוטה ומובנת לכל אחד, מה שמעניק לכל קורא כלים להתמודדות בקשיי החיים.

וכך מסופר בין אנ"ש: פעם שאל מישהו את מוהרא"ש שליט"א: "עד מתי אתם מתכננים להפיץ את הקונטרסים, הרי כמעט אין בית שאין בו אחד מהקונטרסים הקדושים?" ענה ואמר לו מוהרא"ש: "הקשב היטב, רק כשבכל בית יהיה מונח קונטרס אחד על המיטה, אחד בשולחן האוכל, אחד על מכונת הכביסה, אחד על השיש ואחד באוטו, לא נפסיק בהפצה הקדושה!" כאומר שיש לנו עוד הרבה עבודה לעשות, כדי להחדיר את דבר רביז"ל בין כל נשמות ישראל, עד שממש יחיו עם עצותיו של רביז"ל ויחזקו עצמם עם הקונטרסים שזכה לחבר.

כמעט בכל שבוע מגיעות פניות ומכתבי תודה למערכת האתר, וכן סיפורים אישיים על השינוי הגדול וההתחזקות שמקבלים אנשים רבים מהקונטרסים הנפלאים. לאחרונה נוסף באתר מדור סיפורי הפצה.

גולשי "ברסלב סיטי" יכולים להנות כבר מהקונטרסים החדשים עוד לפני הגעתם מהדפוס.

לקריאה והורדה - לחצו על הקונטרס 

   
   

עוד בנושא זה:

יום חג: יצא לאור
כרך צ"ז מסדרת "אשר בנחל" 
ארבעים ושמונה שנים
ל"אשר בנחל"!
הגדה של פסח עם פירוש "אור זרוע"
במהדורה מפוארת

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup