ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חסידי ברסלב יגישו תוכניות יהדות בטלוויזיה
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חסידי ברסלב יגישו תוכניות יהדות בטלוויזיה
שולי רנד וצבי יחזקאלי

העיתונאי צבי יחזקאלי והזמר שולי רנד יגישו תוכניות בערוץ 20 החדש שמיועד לשדר ערכים יהודיים ומורשת ישראל • באמצעותם צפוי הציבור הישראלי להיחשף לתורתו המיוחדת של רבי נחמן מברסלב

ב' אלול תשע"ד, 28/08/2014


בתחילת השבוע הקרוב יושק רשמית בטלוויזיה ערוץ 20 המיועד לשדר תוכניות לכל המשפחה, עם דגש על ערכים יהודיים, מורשת ישראל, תרבות ומסורת. אל תצפו להפוך לעובדי השם נלהבים בזכות הצפייה שם, אולי גם זה יכול לקרות, אבל מכל מקום בשביל אנשים שאינם דתיים זה בוודאי עדיף מבחינה רוחנית מאשר צפייה בתכניות האחרות.

אחד המגישים שהצטרפו לערוץ החדש הוא העיתונאי צבי יחזקאלי מערוץ 10 שיגיש שם תכנית אירוח שבועית בנושאים יהודיים. יחזקאלי התקרב ליהדות ולחסידות ברסלב לפני מספר שנים ואף מגיע מדי ראש השנה לקברו של רבינו נחמן מברסלב באומן. לדבריו, "קשה לי לחשוב איך הייתי יכול לעבוד את השם לולא רבנו. צדיק ענק שהביא את כל הפתרונות לדור שלנו: שמחה, התבודדות, חוכמה אין סופית, לימוד זכות וחשיבה חיובית. לא פלא שרוב תנועת התשובה היום זה בזכותו. בכל יום הוא מפתיע אותי מחדש".

גם הזמר והיוצר שולי רנד שאף הוא חסיד ברסלב, יגיש שם תכנית מוזיקלית שתשולב מן הסתם בחיזוק מעצותיו של הנחל נובע מקור חכמה. כך ייחשף הציבור הישראלי יותר ויותר לתורתו המיוחדת ומלאת החיזוק של רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב, כעת גם דרך מסך הטלוויזיה.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:

"קל יותר לעבור את
החיים עם התבודדות"

"האח הגדול"
ורבי נחמן מברסלב

אנחנו שוקלים להכניס הביתה
טלוויזיה, האם זה עד כדי כך נורא?

2 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup