ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - יום הולדתו של הצדיק מיבנאל בתלמוד תורה 'ילדי חן'
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
יום הולדתו של הצדיק מיבנאל בתלמוד תורה 'ילדי חן'

יום הולדתו של הצדיק מיבנאל "זה בעצם יום ההולדת של כל אחד ואחד מאתנו, כי נולדנו מחדש, וממשיכים להיולד מחדש בזכות הצדיק, ברוחניות ובגשמיות, כפי שכל אחד יודע מה זכה בזכות הצדיק. תלמוד תורה 'ילדי חן' נערך ליום הקדוש הזה. צפו בתמונות

כ"ב באייר תשע"ז, 18/05/2017 | 11:10 


'ציונו הקדוש של מוהרא"ש זי"ע'
בת"ת ילדי חן נערכו במשך שבועיים ליום ההולדת של מוהרא"ש זצוק"ל חולקה חוברת על תקציר חייו של מוהרא"ש זצוק"ל ונערכו מבחנים על החוברת בכל הכיתות.

כל התלמידים הקרואים " אליעזר שלמה" בשיתוף עם ההורים כתבו כיצד ניתן להם השם ע"י הצדיק. ביום ההולדת התכנסנו בציונו הקדוש של מוהרא"ש זצוק"ל.

המנהל ר' רפאל מימוני נ"י דיבר על מעלת החשיבות של יום הולדתו של הצדיק "זה בעצם יום ההולדת של כל אחד ואחד מאתנו, כי נולדנו מחדש, וממשיכים להיולד מחדש בזכות הצדיק, ברוחניות ובגשמיות, כפי שכל אחד יודע מה זכה בזכות הצדיק.

לאחר מכן התקיימה הגרלת פרסים גדולה בציונו הקדוש של מוהרא"ש זי"ע, בין מצטייני הנבחנים על חוברת מוהרא"ש, המנהל נ"י הקריא מספר סיפורים על קריאת השם א"ש שהביאו ההורים. ולאחר מכן חולקו פרסים לתלמידים שהביאו סיפורים מיוחדים.


» רבי נחמן מברסלב

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן

» ציון מוהרא"ש זי"ע הצדיק מיבנאל


עוד בנושא זה:סוד-הצלחתו-של-בית-התבשיל
תהיה-נדבן-שיר-ישיבת-תפארת-מוהראש
תלמוד תורה 'ילדי חן'

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup