ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - יש ילדים לזוג או אין? מסתבר שכן
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
יש ילדים לזוג או אין? מסתבר שכן
"יש לכם כבר ילדים" (אילוסטרציה)

זוג צעיר הגיעו לצדיק מיבנאל לאחר שלוש שנות נישואין ללא ילדים וביקשו את ברכתו • "יש לכם כבר ילדים!" - ענה הצדיק, והזוג יצאו מבולבלים מהחדר • ומה היה בסוף?

כ"ה שבט תשע"ד, 26/01/2014


שמי אהרן ולאשתי קוראים שרה. התחתנו לפני כחמש שנים, אך בשנות הנישואין הראשונות לא היה לנו פרי בטן והדבר הציק לנו מאוד. אחרי שלוש שנים של המתנה וציפייה מורטת עצבים, הגענו אל הצדיק מיבנאל לקבל את ברכתו לילדים.

"לברך אתכם בילדים?" השיב לנו הצדיק, "הרי יש לכם כבר ילדים!". התפלאנו מאוד והסתכלנו אחד על השני, תמהים ומופתעים מתשובתו של הצדיק.

ניסיתי להסביר לצדיק שוב את מבוקשנו, אמרתי שנישאנו לפני מספר שנים ועוד לא זכינו לילדים ובאנו לבקש את ברכתו של הצדיק לזכות לפרי בטן. "יש לכם ילדים!" – קבע שוב הצדיק בפסקנות.

שוב הופתענו מהתשובה, אמרנו תודה לצדיק ויצאנו מהחדר מבלי לרדת לעומק כוונת הצדיק בדבריו. לאחר מספר ימים הלכה אשתי לרופאה לצורך בדיקות, וזאת בישרה לה שהיא בהריון ויש לה תאומים בבטן... אז הבנו למה הצדיק התכוון בדבריו הקדושים.

» לסיפורים ומאמרים נוספים

» לשליחת סיפור אישי למערכת


עוד בנושא זה:

אני נשואה שנה ומאוד רוצה ילדים.
מה צריך לעשות כדי לזכות לכך?
כשהרופאים אמרו שאפסו הסיכויים
להביא ילדים לעולם
ברית מרגשת ביבנאל: אבי הבן
מספר איך נושע בזכות הצדיק

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup